Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

25 травня об 11.00
Пресс-клуб "Новый День" анонс - Пресс-клуб анонс
23.05.2017 08:12

 Всеукраїнський рух проти політичної      корупції «Під контролем»

АНОНС

прес-конференції  

«РІК ПІД КОНТРОЛЕМ: ЩО ДАЛІ?»

25 травня об 11.00  у приміщенні прес-клубу газети “Новий день” (Преображенська, 26 (Декабристів) відбудеться прес-конференція, присвячена річниці діяльності громадського об’єднання  Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

Представники Руху «Під контролем» проінформують суспільство про досягнення, перемоги та складнощі у своїй діяльності щодо боротьби із корупцією серед депутатів та чиновників місцевого рівня. Розкажуть про конкретні напрямки діяльності (виявлення корупційних схем на державних закупівлях) за розробленою методологією.

Також активісти розкажуть про взаємодію органів ГПУ та прокуратури областей країни із представниками Руху. Будуть названі підозрювані у корупції депутати та чиновники різних рангів щодо яких відкрито кримінальні провадження та до яких політичних сил вони причетні.

Координатори Руху оголосять подальші плани та дії активістів по всій Україні у боротьбі із проявами корупційних дій чиновників та депутатів місцевих рад.

Представник прокуратури узагальнить статистику щодо співпраці органів прокуратури із рухом Під контролем

Акредитація представників ЗМІ на місці.

ДОВІДКА:

Всеукраїнський рух проти політичної корупції Під контролем стартував 12 травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах.  Наразі коаліція об’єднує близько 80 громадських організацій з усіх регіонів України.