Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

1 листопада, о 14.00
Пресс-клуб "Новый День" анонс - Пресс-клуб анонс
30.10.2017 09:07

Прес-анонс

У середу, 1 листопада, о 14.00 у прес-клубі «НОВИЙ ДЕНЬ» відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття на Херсонщині регіонального етапу Всеукраїнської акції «Озвучимо книжки для незрячих» та зустріч з письменником та журналістом Остапом ДРОЗДОВИМ.

«Видавництво Анетти Антоненко» презентує регіональний етап Всеукраїнської акції «Озвучимо книжки для незрячих» і запрошує приєднатися до телекомпаній, радіостанцій, творчих колективів, а також до українців, що погодилися стати «голосом» улюбленої книжки.

«Видавництво Анетти Антоненко» безкоштовно передає авторські права організаціям і фізичним особам, що допомагають озвучити книжки для людей із вадами зору. Разом ми створюємо аудіо-версії творів найвідоміших сучасних вітчизняних і зарубіжних авторів та віддаємо озвученні видання у подарунок 68 спецбібліотекам для сліпих, що діють в Україні.

Видавництво не має фінансового інтересу щодо реалізації проекту. Ідея акції виникла під час передачі роману відомого французького письменника Дідьє ван Ковеларта «Жуль» (про собаку-поводиря і його незрячу хазяйку) до Центральної бібліотеки для сліпих – фонд майже не поповнюється через відсутність фінансування.

До акції вже приєдналися телекомпанії і радіостанції, творчі колективи й містяни Києва, Сєверодонецька, Вінниці, Луцька, Чернігова, Хмельницького, Тернополя, Черкас, Чернівців. Завдяки підтримці партнерів-волонтерів озвучено 6 книжок відомих авторів. Ще 9 продовжують озвучувати.

Загалом це 15 книжок «Видавництва Анетти Антоненко». Протягом 2017 року до участі у акції планується залучити усі 24 регіони України.

Серед письменників, котрі мають зазвучати у аудіо-книжках: Любко Дереш, Остап Дроздов, Євгения Кононенко, Исабель Альєнде, Эрік-Эммануель Шмітт, Кларисе Ліспектор, Ясміна Реза та інші. На сайті видавництва https://anetta-publishers.com/можна обрати будь-яку книжку і ми одразу надішлемо її для озвучування.

Читання – це одна з небагатьох радощів життя, яку ми з вами можемо зробити доступнішою для незрячих українців.