Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Влада пильнує свої гроші…
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
03.11.2017 07:50

… а не суспільні інтереси. Про шкідливий симбіоз бізнесу та політики, котрий шкодить українській державності та дедалі більше підриває й без того крихку віру у владу з боку суспільства говорив під час прес-конференції відомий український політик Іван Заєць — народний депутат п’ятьох скликань, у 2000-х — міністр екології та природних ресурсів. Філософ­ський погляд на нинішній стан вітчизняного політикуму, аналіз зміни політичних еліт, а головне — невтішні прогнози стосовно того, як врегулювати обстановку в державі при анексії територій і тяжких втратах кращих з кращих на передовій.

Іван Заєць сьогодні доволі часто зустрічається з представниками студентства і зазначає, що сучасна молодь, на щастя, змінює свої погляди та прагнення. Проєвропейський світогляд, раціоналізм та прагматизм у досягненні не лише особистих висот, а й упровадження загальнодержавних цінностей, зі слів політика, свідчать, що Україна нарешті вирощує нову генерацію.

У пошуку відповідей на виклики українській державності в сферах безпеки, гуманітарній, економічній, декомунізації країни Іван Заєць переконаний, що нашій державі бракує якраз освіченого націоналізму, а не недалекоглядного плекання ідолів на цьому грунті. Мова, культура — ось суверенітет України, в оперуванні якими потрібно бути виваженими. «А в нас надто примітивні погляди на його суть, що ми щоразу дозволяємо маніпулювати мовним питанням, різати по-живому знов і знов, — переконує по­літик. — Мова — то скарб нації, а не якийсь там засіб спілкування. Це не питання побутової зручності, якою мовою спілкуватися. Мова формує психологію людини. Нею можна замилувати, а можна й убити».

Зупинився і на перевагах членства нашої держави в НАТО як гаранті колективної безпеки, і на недопустимості йти на поступки Росії як агресорові, що робить безглуздими втрати тисяч людських життів та домівок тисячами переселенців. Вихід — вести вдумливу дипломатичну політику та посилити зв’язки з країнами, які підтримують нас, удосконалити оборону та зміцнити військо.

З висоти життєвої мудрості та досвіду Іван Заєць підкреслив, що в державі існує кілька фронтів та ліній оборони, якими неможливо нехтувати, щоб не програти війну та не дозволяти плодити шпіонські гнізда впливу на українську свідомість.

Говорили й про зміцнення економіки держави, розвиток аграрної сфери. І насамкінець повернулися до того, з чого починали, — відсутності нової якості влади, браку її професіоналізму та суцільної по­літичної корупції.

Олена НЕЧИПУРЕНКО.