Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Область кардинально децентралізується
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
03.11.2017 07:51

Друга потужна хвиля виборів у ОТГ охопила райони, де нові територіальні громади суттєво вплинуть на адміністративний устрій. Так, у Білозерському на вибори 29 жовтня йдуть Станіславська та Білозерська ОТГ, у Голопристанському — Бехтерська та Чулаківська, у Горностаїв­ському — Костянтинівська, Каховському та Горностаївському — Любимів­ська ОТГ, Високопільському — Високо­пільська ОТГ, Іванівському — Іванів­ська, Олешківському — Ювілейна ОТГ. Таким чином нинішні вибори розмиють межі Каховського та Горностаївського ра­йонів, збільшать кількість населених пунктів, що втратять статус райцентрів (Іванівка, Високопілля та Білозерка). До цього втратили цей статус Каланчак та Чаплинка. З’явиться в області й пов­ністю децентралізований район — Горностаївський.

— Виборчий процес у громадах є до­статньо конкурентним та не супроводжується порушеннями, які здатні поставити під сумнів належну організацію та проведення голосування, — запевнив під час прес-конференції координатор громадського спостереження ГМ ОПОРА Максим Єлігулашвілі. — Збільшується кількість кандидатів від партій. Серед лідерів по присутності в ОТГ — ВО «Батьківщина», БПП, «Опозиційний блок», Аграрна партія України та УКРОП. Більшість учасників виборчого процесу не проявляє публічної активності в округах. Най­частішими випадками недотримання суб’єктами виборчого процесу законодавства є порушення умов ведення агітації. Застосування адмінресурсу на даному етапі не зафіксовано. Щоправда, при неформальному спілкуванні моніторам ОПОРИ повідомляють про «прискіпливу увагу» держадміністрацій обласного та районного рівнів у Білозерській, Ви­сокопільській, Константянівській та Ювілейній ОТГ.

Зі слів Максима Єлігулашвілі, публічна участь у заходах та підтримка кандидатів продовжує залишатися практикою для голови ХОДА Андрія Гордєєва. Він дає інтерв’ю на підтримку та виїжджає на публічні заходи спільно з кандидатами на посади голів та депутатів ОТГ, публікує свої пости підтримки певних кандидатів у мережі Фейсбук, його симпатії цитують у агітаційній пресі.

Ксенія АЛІСОВА.