Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Дорогу змило дощем
Новости - Экономика
08.11.2017 11:28

Щойно відремонтовану дорогу на центральному проспекті Дніпровському у Новій Каховці змило першим же дощем. Через неякісну роботу комунального підприємства "Новокаховське ШЕУ" дорожнє полотно довжиною 650 метрів почало просто розповзатися під колесами машин. Це при тому, що з міського бюджету на цей ремонт було виділено 2,297 мільйона гривень.
Як пояснив директор КП "Новокаховське ШЕУ" Анатолій Гуртовий, міська рада вимагала завершити всі роботи по даній ділянці дороги до 15 листопада. "Були вкрай обмежені терміни. Коли ж ми поклали асфальт, через дві години почався дощ", — розводить руками Гуртовий.
Натомість в укладеному 29 вересня договорі він сам поставив підпис під своїми зобов’язаннями. Зокрема, там прописане виконання робіт до 15 листопада 2017 року і надані гарантії якості та можливості експлуатації об’єкта протягом 3 років після ремонту. До речі, про капітальний ремонт ділянки дороги там справді не йшлося, лише про поточний — "влаштуванням тонкошарових покриттів з асфальтобетонних сумішей поверх існуючих дорожніх одягів".
Як запевняє перший заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсинов, тут налице неякісна робота комунального підприємства. "Ніхто ж їх не примушував проводити ремонт під час негоди", — зазначив він і додав, що міськрада обов’язково вимагатиме переробити цю ділянку проспекту.
Анатолій Гуртовий запевняє, що це обов’язково буде зроблено, але не раніше наступного літа. Проте у багатьох новокаховчан є сумніви, що КП "Новокаховське ШЕУ" виконає свої зобов’язання за власний рахунок. Адже з бюджету міста вже неодноразово виділялися кошти на підтримку цього підприємства. Тож не виключено, що і на переробку неякісної роботи шляховиків громаді доведеться ще раз добряче розкошелитися.
Олег БАТУРІН.