Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

За крок від заповітної мети
Новости - Общество
20.09.2013 11:16

Минулого вівторка відбулася презентація проекту ЄС — Україна «Сильніші разом», спрямованого на інформування українських громадян щодо Європейського Союзу та перспектив євроінтеграції України.

Проект ініційований Представництвом ЄС в Україні, Посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями. Він включатиме низку інформаційних заходів в усіх областях України, зокрема таких, як конференції, дискусії, вуличні акції, які передбачають безпосереднє спілкування експертів з громадянами. Його презентація пройшла 10 вересня в Києві у концертному залі Національної філармонії у присутності глави представництва Євросоюзу в Україні Яна Томбінського, послів 11 країн-членів ЄС, представників керівництва Міністерства закордонних справ України, а також багатьох громадських організацій, які займаються питаннями євроінтеграції.

 

— Девіз нашої інформаційної кампанії — «Сильніші разом» — слід розглядати в Україні як заохочення та запрошення, — повідомив під час презентації проекту посол ЄС Ян Томбінський.

Проектом передбачено візити представників українських ЗМІ до країн ЄС, а також виробництво телепрограм на ре­гіональних українських телеканалах на тему євроінтеграції. Фінансування його відбудеться за рахунок спільних внесків посольств країн-членів ЄС та представництва ЄС в Україні.

— Ми вітаємо початок інформаційної кампанії «Сильніші разом», реалізація якої, без­умовно, сприятиме підвищенню рівня поінформованості українських громадян про нинішню діяльність ЄС, а також про основні напрями співпраці між Україною та Євро­союзом, — сказав під час презентації заступник міністра закордонних справ України Андрій Олефіров. Він відзначив важливість роз’яснення наповнення угоди про асоціацію між Україною та ЄС українським громадянам, а також її впливу на економіку країни.

Угода про асоціацію є найбільш амбітною двосторонньою угодою, щодо якої ЄС коли-небудь вів перемовини з країною-партнером. Вона не лише відкриє обидва ринки за допомогою усунення або зменшення тарифів та квот, але й сприятиме гармонізації законів, норм і правил у всіх секторах економіки, зміцнюючи у такий спосіб довіру інвесторів.

Андрій Олефіров нагадав, що 27 березня 2013 року уряд України схвалив концепцію державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року. І висловив сподівання, що «завдяки спільним діям рівень підтримки ідей євроінтеграції українським суспільством щороку зростатиме, що в підсумку сприятиме повноцінному входженню України в європейський політичний, економічний, правовий та культурний простір.

— Ми маємо зробити все, щоб кожна людина усвідомила сутність Угоди про асоціацію з ЄС, — сказала директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук.

— Для мене європейськість — це навіть не геополітичний вибір, — емоційно підкреслив у своєму виступі співак і екс-депутат Верховної Ради Святослав Вакарчук. — Це цінності — свобода вибору і свобода особистості. Це те, що зробило європейське суспільство таким, яким ми його знаємо. Відчуття свободи робить мене щасливим.

Останніми роками українська влада — уряд та парламент — неодноразово підтверджувала, що обрала саме європейський шлях, а європейську інтеграцію зробила найважливішим політичним та економічним пріоритетом держави. В цей момент Україна знаходиться за крок від досягнення головної мети — підписання Угоди про асоціацію.

Анатолій ЖУПИНА.