Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Традиція встановлювати рекорди
Новости - Общество
05.05.2016 13:04

1

До Книги рекордів України у категорію "Розміри. Вперше" потрапив великодній кошик студентів ІІІ групи ІV курсу агрономічного факультету Херсонського державного аграрного університету. Його рекордсмени наповнили півтисячею пасок, виготовлених в умовах навчальної лабораторії.

— З нагоди ювілейного 15-го випуску студентів-технологів і напередодні Великодня ми вирішили встановити рекорд, — говорить староста групи Євгенія Ричковська. — Ми дуже вдячні за те, що університет підтримав ініціативу. Мені також було приємно запропонувати рецепт, який у нашій сім’ї передавався з покоління в покоління.

Так, для випікання пасок студенти використали 60 кг борошна, 800 г дріжджів, 750 г солі, 37 л молока, 50 яєць, 14 кг цукру, 20 л соняшникової олії, 500 г ваніліну, 5 кг родзинок, 2,5 кг глазурі та 1 кг посипки. Майже 3 доби група студентів у складі Євгенії Ричковської, Ольги Бензи, Ірини Стеценко, Олени Гратілової, Анни Щербань, Тетяни Жупини, Олександра Латишева, Олександра Затуливітра, Ірини Шеляговської, Павла Забари, Ірини Михайленко та Геннадія Мельника працювала над пасками.

Викладачі ж наголошують, що, крім необхідних інгредієн­тів та часу, їхні вихованці вклали у випічку душу.

— Встановлення рекорду — це бажання самих студентів, — говорить завідувач кафедри технологій переробки та збе­рігання сільгосппродукції Віктор Пелих. — Найголовніше, що у них очі горять від захоплення своєю справою.   

Неабиякої самовіддачі вимагав і процес випікання пасок. «Студентам доводилося мало не навшпиньки ходити, адже здобне тісто дуже чутливе до голосних звуків», — розповідає доцент цієї ж кафедри Ірина Балабанова.

Вона також наголошує на важливості подібних заходів, адже в майбутньому випускникам напевно знадобиться досвід, здобутий під час такої практики.

Варто зазначити, що це не перший рекорд, зафіксований представниками Національного проекту в стінах ХДАУ. Минулого року студенти цього ж університету випекли 45-кіло­грамову пампушку. Сьогод­нішні  рекордсмени сподіваються, що наступного року традицію обов’язково продовжать ті, хто навчається на молодших курсах. Викладачі ж пропонують перейти від рекордів, пов’язаних з хлібобулочними виробами, до кисломолочних чи м’ясних смаколиків.  

Ольга ЮЩЕНКО.