Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

«Навіщо нам тут порядки наводити?»
Новости - Общество
20.04.2017 09:12

У втручанні в роботу органу місцевого самоврядування звинувачує представників "Правого сектору" максимогорківський сільський голова Віктор Гурін з Бериславського району.

— Є у нас чоловік, котрий обробляє 400 га землі, не сплачує при цьому податків, вважає себе королем і намагається віджати землю в іншого фермера. Для захисту своїх інтересів він залучив представників «Правого сектору». Нещодавно вони приїхали в наше село і почали чинити на мене конкретний тиск. Формальним приводом для цього назвали бажання допомогти місцевим бійцям АТО. Проте вказана особа намагається рейдерськими методами і під будь-яким приводом просто заволодіти чужою землею. Має трактори, вантажівку, машини, землю в обробітку, а за весь минулий рік проплатив лише 840 гривень податків, і ми нічого не можемо з ним зробити. Всі наші звернення до районної ради ні до чого не призвели, — розповідає Віктор Гурін.

За його словами, останньою краплею став приїзд на захист «фермера» представників «Правого сектору». «Я питаю хлопців: «Хто ви такі?». Вони говорять: «З Нової Каховки» і вказують на нашивку «Правого сектору». Пояснюють, що їхали по трасі й вирішили заїхати в Максима Горького. Тут за­йшли до мене і почали пресувати. Звинувачують у тому, що в селі вода подається двічі на день. Я пояснюю, що наявні ресурси не дозволяють подавати її цілодобового, адже молоді в селі немає, 70% — пенсіонери, саме село потихеньку вмирає. Тоді вони починають мені дорікати в тому, що сільрада нічого не робить і тому подібне. Поводилися дуже нахабно, давали зрозуміти, що приїхали наводити свої порядки. Я викликав поліцію, але вона навіть не стала брати пояснення. І досі жодної реакції від правоохоронців немає», — додав сільський голова.

— Це дійсно були наші представники. Але не тільки з Нової Каховки, а з усієї області. Причому мета їхньої поїздки була пов’язана не лише з селом із такою незрозумілою назвою Максима Горького, — пояснює лідер об’єднання «Правий сектор» на Херсонщині Наталія Вотеічкіна. — Вони вивчали питання, як виділяється земля учасникам бойових дій. Чому виникли запитання до сільського голови в Максима Горького? Тому що місцева жителька, син якої зараз на війні, поскаржилася, що в селі немає води і вони змушені пити воду з калюж. Хлопці, яким я довіряю, з’ясували, що вся вода подається тамтешньому підприємству з російським корінням, а людям нічого не залишається. Вони запитували: чи можуть чимось допомогти? Однак це ще не все. З’ясувалося, що гроші в сільському бюджеті таки є. Вони заклали на поточний рік 80 тисяч гривень на допомогу для ветеранів Другої світової війни. Чому ці ж гроші не направити на якусь трубу чи на щось інше, аби покращити водопостачання? І чому допомагають одним, а забувають про хлопців, які воюють в АТО? Представники «Правого сектору» намагалися нормально розмовляти з представниками влади Максима Горького, але потім сільський голова ви­кликав правоохоронців. Ті розібралися, що відбувається, і поїхали. Жодних претензій до нас висунуто не було.

 Олег БАТУРІН.