Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Генічеський аквапарк розповість таємницю Бермудів…
Новости - Общество
10.07.2017 06:57

23 червня на виїзді з Генгірки перед пансіонатом ‘‘Арабески’‘ відкрився перший на найдовшому піщаному пляжі Європи — Арабатській Стрілці — аквапарк. Будівництво його розпочалося менше року тому. Розміс­тився він на 1,6 га. Є у ньому і басейни, і гірки. Останні мають доволі цікаві назви, як-то: ‘‘Таємниця Бермудів’‘, ‘‘Ка­мікадзе’‘, ‘‘Долина змій’‘, ‘‘Чорна діра’‘…

Право перерізати червону стрічку надали голові Генічеської райдержадміністрації Олександру Воробйову і щасливцевському сіль­сь­кому голові Віктору Плохушку. Віктор Олександрович, до речі, від імені сільради попросив розширити категорію ‘‘місцеві мешканці’‘ на весь район. Адже місцевим керівництво аквапарку надає суттєві знижки. Спочатку місцевими у аквапарку вважали лише мешканців Арабатки та Генічеська. Знижки дорослим — 150 гривень, дітям — 70 гривень. Для немісцевих дорослих у залежності від часу відвідування коштуватиме від 235 до 295, дітей — від 215 до 275 гривень.

Крім гірок, у аквапарку є навіси, шезлонги, душові, роздягальні, камери зберігання, кафе і туалети...

Однак перші відвідувачі відгукуються про аквапарк не лише у позитивному руслі. Одним не сподобався різкий запах хлорки у басейнах, іншим — черги у кафе. А деякі місцеві мешканці взагалі бояться відвідувати парк, вважаючи, що через прискорені темпи будівництва там багато недоробок.

Як би там не було, але відкриття аквапарку стало знаковою для Арабатської Стрілки подією. Він, сподіваються місцеві, має привабити ще більше відпочивальників.

Андрій БЕЙНИК.

Фото автора.

es'>  

Сергей ЯНОВСКИЙ.