Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Завод залишається мрією
Новости - Общество
21.07.2017 07:00

Привід поставити під сумнів чесність представників командитного товариства ‘‘Львіворгсинтез’‘, котрі 5 років носяться по Новій Каховці з ідеєю будівництва сміттєпереробного заводу, з’явився у влади сусідньої Каховки. Після презентації, яку організували вони на одній з весняних сесій Каховської міськради, міський голова Андрій Дяченко звернувся до власника приміщення, де розташований офіс ‘‘Львіворгсинтезу’‘.

— Вони вказують своєю адресою будинок по вул. Фабричній, 1, у Новій Каховці. Ми надіслали запит компанії ‘‘Каховгідромонтаж’‘, що є власником будівлі. На нього отримали відповідь: ‘‘За вказаною адресою ‘‘Львіворгсинтез’‘ не знаходиться’‘, — розповів Андрій Дяченко.

Нагадаємо, що представники новокаховського товариства ‘‘Львіворгсинтез’‘ понад 5 років тому обіцяли вкласти $50 млн. у сучасну сміттєпереробку у Новій Каховці. Навесні цього року вони нагадали про себе знову і звернулися з проханням виділити їм земельну ділянку ще й у Каховці. За це пообіцяли створити 120 робочих місць і привести інвестора з Німеччини. Але переконати в серйозності своїх намірів представників Каховської міськради їм поки не вдалося.

Олег БАТУРІН.