На варті майнових прав держави | Печать |
Новости - Общество
26.07.2017 08:27

25 років тому на Херсонщині з’явилась нова авторитетна організація — Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області.

Приватизація завжди була серед головних пріоритетів економічної стратегії держави, основні орієнтири яких були закладені у 1991—1992 роках. З того часу і  стартував процес новітніх ринкових перетворень та реформування власності в молодій незалежній державі.

Саме тоді, 28 липня 1992 року, розпочало свою діяльність Ре­гіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області (нині — Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі), на долю якого випала почесна місія і роль стати інституцією в питаннях захисту майнових прав держави, творіння нового економічного простору держави та унікальної по місцю розташування та природним багатствам Херсонщини.

Сьогодні Регіональне від­ділення відзначає свій ювілейний 25-й день народження.  Для історії 25 років — це мить, а для колективу відділення — роки напру­женої, самовідданої праці людей, спеціалістів, здатних приймати нестандартні рішення, енергійної, перспективної молоді, готової переймати позитивний досвід своїх колег в проведенні ринкових перетворень та реформування власності.

Підсумовуючи 25-річну роботу у 2017 році Регіональне відділення інформує: змінили державну форму власності 584 об’єкти та комунальну форму власності — 1436 об’єктів, з них було створено майже 440 акціонерних товариств; приватизовано більш як 1550 об’єктів малої приватизації, з яких 107об’єктів незавершеного будів­ництва та 51 — об’єкт со­ціальної сфери.

За ці роки перераховано до державного бюд­жету від про­дажу майна державної власності — 190 млн. грн., в тому числі — близько 20 млн. грн. грошових надходжень.

З нагоди 25-річчя з дня створення Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вітаємо увесь наш колектив разом із ветеранами приватизації і бажаємо здоров’я, щастя, мирного неба і сімейного благополуччя, успіхів у роботі в ім’я майбутнього України!

Упевнені, що зі всіма завданнями ми успішно впораємося!R

Зі святом вас, шановні колеги!