Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Бажаючих відпочити у ‘’Старті’’ не знайшлося
Новости - Общество
01.09.2017 07:09

Лише одну зміну відпрацював цього року розташований під Тягинкою поза­міський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ‘’Старт’’ Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. В. К. Сергєєва. Бажаючих придбати до нього путівки власним коштом або коштом сільрад чи спонсорів просто не знайшлося.

— Районна рада цього року традиційно виділила кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій у першу зміну. В червні у ‘’Старті’’ було оздоровлено 140 дітей. Причому коштів на табір цього року загалом виділили дуже багато. Для нього придбали холодильник, морозильну камеру, виділили кошти на заміну електропроводки, оновлення матеріально-технічної бази. Проте бажаючих відпочити там, на жаль, не знайшлося, — коментує перший заступник голови Бериславської РДА Ірина Дробиш.

Минулого року для наповнення табору проводилася чимала робота, в тому числі самими депутатами райради: вони зустрічалися з сільськими головами, потенційними спонсорами. ‘’Приміром, у міського голови Берислава просили виділити з бюджету кошти на оздоровлення хоча б 10 дітей, — доповнює Ірина Дробиш. — Завдяки цій роботі вдалося тоді набрати і другу, і третю зміни. Дітей небагато, але вони були. В цьому ж році ми очікували, що до залучення бажаючих оздоровитися в таборі приєднається його директор. Адже ця людина має там ставку протягом цілого року, до якої отримує надбавку. Ми пропонували навіть розглянути варіанти оздоров­лення на базі ‘’Старту’’ родин учасників АТО з нашого і сусідніх районів. А також можливий розвиток ‘’Старту’’ як бази зеленого туризму — щоб він був задіяний не лише влітку, а й у інші пори року. Пропонували й будь-яке сприяння зі свого боку. Проте все це не знайшло ніякої підтримки’’.

Тут саме час задуматися районному керівництву разом із депутатами про майбутнє табору. Адже якщо він за своїм прямим призначенням працює лише кілька тижнів на рік, а оновлення його бази і утримання фінансується з районного бюджету, то ефективним подібне використання коштів платників податків назвати дуже складно.

Олег БАТУРІН.