‘’Уроки виховання’’ по-бериславськи | Печать |
Новости - Общество
01.09.2017 07:12

Перший заступник голови Бериславської райдержадміністрації Ірина Дробиш звинуватила голову райради Володимира Коновалова у погрозах і образах з нецензурною лайкою.

 

Звичайне робоче питання перерозподілу бюджетних коштів призвело до нового загострення у протистоянні між представниками райради та РДА у Бериславському районі. Дійшло навіть до звернення до поліції.

— Вранці 10 серпня після засідання депутатської ко­місії райради з питань бюджету Коновалов почав на мене кричати і звинувачувати в тому, що я заграю з деякими депутатами. Кричав він так, що це чули інші співро­бітники. Коли я обурилася, що не є його підлеглою і не дозволю з собою так поводитися, він зайшов до мого кабінету, закрив двері і почав погрожувати. ‘’Я тобі влаштую великі неприємності’’, — заявив він. Що він казав далі і які нецензурні слова використовував, я краще переповідати не буду. Після такого ‘’спілкування’’ я одразу ж викликала поліцію, оскільки мене обурила поведінка голови райради. Тим більше, що я не давала жодних підстав до подібного ставлення до себе, крім того, що насмілилася на засіданні комісії висловити свою власну думку. Адже крім того, що я працюю в РДА, я є ще й депутатом райради (від БПП ‘’Солідарність’’. — Авт.). І я вважаю, що Коновалов погрожував мені саме як депутату, — розповіла Ірина Дробиш.

— Дійсно, 10 серпня біля 12.00 було викликано поліцію до адмінбудівлі Берислав­ської райради. Ірина Дробиш заявила, що голова райради Володимир Коновалов розмовляв з нею у грубій і нецензурній формі. Співробітники Бериславського відділу по­ліції прийняли у неї заяву, опитали Коновалова, але він усе заперечив, — прокоментував т. в. о. начальника від­ділу комунікації ГУНПУ Херсонської області Віталій Байдаров. — Не вдалося встановити і жодного свідка цього інциденту. Тому по цій справі відкриття провадження не було. Заявниці ж рекомендували вирішити цю ситуацію у судовому порядку. Вона також має право подати позов про компенсацію моральної шкоди.

Ми попросили надати коментар щодо цієї ситуації і Володимира Коновалова. Його відповідь ми надаємо дослівно:

— Вы же понимаете, что Дробыш — случайный человек в администрации, потому что лично я её сделал, скажем так, депутатом райсовета... У меня с Ириной нормальные отношения были. И, как бы, я много ей помогал… А так как она амбициозный человек, мы разошлись с ней, как в море корабли. На сегодняшний день я к этому человеку не имею никаких претензий. Для меня её практически не существует. А то, что она может выдумывать, так она фантазёр — это знаю не только я, а знает весь Бериславский район. Я понимаю, что Ирину Анатольевну нельзя допускать до первого заместителя, потому что она говорит одно, думает другое, а делает третье. Вот и весь сказ. Доверия к ней ноль. И, тем не менее, она занимает такую должность, — пояснив голова райради.

Також Володимир Коновалов додав, що очікує від газети ‘’Новий день’’ об’єктивного висвітлення цього інциденту. ‘’В противном случае мне придётся давать уже другой комментарий’’, — попередив він.

До речі, подібні ‘’виховні форми’’ на Бериславщині є доволі звичним явищем. Серед депутатів райради нинішнього скликання відзначилася і Любов Литвин, яка в 2006—2015 роках обиралася від Партії регіонів, а нині є представницею Блоку Петра Порошенка ‘’Солідар­ність’’. Кілька разів у приміщенні райради вона дозволяла собі публічно і в грубій формі лаяти представників редакції ‘’Нового дня’’. Підставою ж для такої поведінки, як ви­явилося, була її незгода з критикою на шпальтах газети на адресу одного з колишніх правоохоронців.

Олег БАТУРІН.