На капремонти витратять мільйони | Печать |
Новости - Общество
01.09.2017 07:13

Майже 4 мільйони гривень з державного бюджету отримав Бери­славський район. Їх уже вирішено спрямувати на капремонти опалення Бериславських загальноосвітніх шкіл № 1 і № 3, Тягинської ЗОШ, Лиманецької ЗОШ, капремонт газової котельні Козацької ЗОШ, покрівлі Веселівської ЗОШ і капремонт з заміною віконних та дверних блоків у Бургунському дошкільному навчальному закладі.

Відповідно до розпорядження № 463-р Кабінету Міністрів України Бериславський район цього разу отримав найбільшу субвенцію ‘’на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій’’. ‘’Це все завдяки сприянню народного депутата України Івана Вінника’’, — підкреслює голова районної ради Володимир Коновалов.

Субвенцію також отримали й інші райони і міста області. Так, на капремонт частини покрівлі й заміну вікон Борозенської ЗОШ Великоолександрівського району направлено 2,77 млн. грн., на капремонт покрівлі Зеленопідської ЗОШ — 662 тис. грн., Любимівської ЗОШ — 501 тис. грн., Семенівської ЗОШ — 1, 178 млн. грн. (всі три — Каховського району). Генічеський район отримав 2,08 млн. грн. на капремонти в Генічеській ЗОШ № 1, Чонгарській ЗОШ і Привільненській ЗОШ. Нижньосірогозький район — 2,55 млн. грн. на реконструкцію спортивних об’єктів і споруд у райцентрі, капремонти в Степненській ЗОШ і Вільненській ЗОШ.

Голопристанському району виділено 2,39 млн. грн. на капремонти в ДНЗ Добропільської сільради, Новосо­фіївської ЗОШ, Малокопанівської ЗОШ, Великокардашинської і Пам’ятнеської ЗОШ. Новотроїцький район субвенцію в 2,14 млн. грн. направив на капремонти Новотроїцької гімназії, приміщень амбулаторії в Чкаловому і будинку культури в Подовому. Скадовський район отримав 2,12 млн. грн. на капремонти закладів у Шевченковому, Таврії, Антонівці, Тарасівці, Благодатному, Новомиколаївці, Улянівці. Олешківський район 1,72 млн. грн. направив на капремонти Костогризівської ЗОШ, а також об’єкти в Сагах, Олешках, Підстепному, Піщаному, Солонцях. Отримали субвенцію також Чаплинський, Високопільський, Верхньорогачицький і Нововоронцовський райони, ОТГ Гладківка, Мирне, Каланчак, міста Херсон, Гола Пристань, Каховка і Нова Каховка.

Останній надійшло 593 тис. грн. на реконструкцію будівлі ДНЗ ‘’Ромашка’’, ДНЗ ‘’Теремок’’, Новокаховської музичної школи № 1 і капремонт будівлі ЗОШ № 3. Причому, за словами міського голови Володимира Коваленка, завдячувати цьому треба не Віннику, а народному депутату Дмитру Білоцерківцю. ‘’Наш же депутат Новій Каховці не допомагає — жодної копійки від нього не отримали’’, — додав він.

— Це неправда, — заперечує помічник-консультант народного депутата Івана Вінника Валерій Брусен­ський. — Лише за минулі два роки завдяки сприянню Вінника Новокаховська міськрада отримала з державного бюджету 15 млн. грн. субвенції — у тому числі 13 млн. грн. на капітальний ремонт палацу культури. Крім того, цього року Таврійська міськрада [входить до складу Новокаховської міськради] отримала 3 млн. грн. субвенції на капремонт міського будинку культури. Взагалі від влади Нової Каховки не надходило жодної пропозиції про зустріч або обговорення нагальних питань, жодного звернення за підписом міського голови. Мабуть, вони вважають, що народний депутат повинен виконувати їхні забаганки. Натомість керівники всіх інших районів і громад тримають з нами постійний контакт. Усі готові працювати, крім Нової Каховки.

Олег БАТУРІН.