Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

За ліками — до міста
Новости - Общество
07.09.2017 05:52

Жителі Дніпрян Новокаховської міськради просять місцеву владу відкрити у селищі хоча б одну аптеку.

‘’Для нас це дуже болюче питання, — зізнається дніпрянський селищний голова Анатолій Білий. — Дійсно, багато людей звертається з проханням відкрити аптеку’’.

За словами директора КП ‘’Центральна міська аптека Новокаховської міської ради’’ Олени Ходорковської, вони вже пробували відкрити комунальну аптеку в Дніпрянах, однак вона виявилася дуже збитковою. Найближча від селища аптека знаходиться в мікрорайоні Центральна Основа. Проте там вона працює лише до 19.00.

Поки одні жителі страждають від відсутності будь-якої аптеки, інші скаржаться на високі ціни і поганий асортимент в аптеках комунальних. Олена Ходорковська пов’язує це з поширенням підробних медикаментів у приватних аптечних мережах за цінами, нижчими від ліцензійних. ‘’Крім того, ми змушені, на відміну від приватних мереж, виконувати всі ліцензійні умови. Тож нас перевіряють, як нікого іншого’’, — пояснює вона.

Найбільш проблемним відділенням Ходорковська називає аптеку в Таврійську. ‘’Дане приміщення ми орендуємо у Тав­рійської міськради. Ані ремонту, ані опалення — нічого ми зробити не можемо. Натомість під аптекою сауна, що дає сирість і грибок по стінах. Опалення взимку відсутнє. Ми зверталися з проханням вирішити дане питання до Таврійської міськради, але воно залишається відкритим. Сама аптека є збитковою, а на додачу до цього поряд відкрилася приватна аптека. Ми цю філію тримаємо, адже вона обслуговує все місто Таврійськ. Водночас за нашими ліцензійними умовами ми повинні мати відповідні умови в усіх наших аптеках. Інакше нас можуть позбавити ліцензії’’, — додає вона.

Комунальна центральна аптека в Новій Каховці є єдиною, що забезпечує наркотичними лікарськими засобами місто, його населені пункти і навіть сусідні райони. Відкидає Олена Ходорковська й звинувачення в завищених цінах на наркотичні знеболювальні препарати, що нібито постачаються для Новокаховської центральної міської лікарні. Нагадаємо, що цю інформацію нещодавно оприлюднив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. ‘’Є лише одна компанія, яка має право надавати для реалізації в роздрібній торгівлі наркопрепарати. Тож ми мусимо брати їх саме у неї’’, — підкреслює Ходорковська.

Олег БАТУРІН.