Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Директор ‘’Каховських ковбас’’ фінансував терористів
Новости - Общество
12.10.2017 07:32

5 років позбавлення волі умовно отримав директор ТОВ ‘’Каховські ковбаси’’ Сергій Євтухов за фінансування тероризму й незаконне поводження зі зброєю. Відпо­відний вирок виніс Херсонський міський суд.

Як було встановлено в ході судового розгляду кримінальної справи, Євтухов був бізнес-партнером Євгенії Самохіної — ‘’міністра економічного розвитку’’ терорис­тичного угруповання ‘’ДНР’’. Восени 2014-го вони вдвох домовилися зареєструвати компанію ‘’ЄС-Груп’’ на території, окупованій Російською Федерацією. Євтухов передав цьому підприємству в оренду своє приміщення у Донецьку. В наступні роки ‘’ЄС-Груп’’ сплатило в бюджет ‘’ДНР’’ близько 100 тис. грн. так званих податків і зборів. А у вересні 2016-го Євтухов, перебу­ваю­чи в Запоріжжі, передав через перевізника подарунок для партнерки вартістю 50 тис. грн.

Разом із Самохіною Євтухов у 2010 році зареєстрував ТОВ ‘’Каховські ковбаси’’, юридичною адресою якого досі є Донецька область, місто Макіївка. Після окупації частини Донеччини Росією Сергій Євтухов зареєстрував нове ТОВ ‘’ВП ‘’Каховські ковбаси’’ у Новій Каховці по вул. Ентузіастів, 1, каб. 305.

Під час слідства було встановлено, що у 2008—2009 рр. на Донеччині Євтухов при­дбав карабін ‘’Вулкан С’’, який за висновком експерта має сліди саморобної переробки, а також так само перероблений пістолет ‘’ROHM RG 88’’. Цю вогнепальну зброю з грудня 2014 року він зберігав у себе вдома та у металевому сейфі в робочому кабінеті в офісі ‘’Каховських ковбас’’ у Каховці.

У судовому засіданні обвинувачений пов­ністю визнав свою провину у вчиненні інкримінованих йому злочинів за ст. 258-5 ч. 2 (фінансування тероризму) і за ст. 263 ч. 1 (незаконне поводження зі зброєю та її зберігання) КК України та просив затвердити угоду про визнання винуватості. На підставі цього суд засудив його до 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним строком 1 рік.

Олег БАТУРІН.