Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новий маршрутний тариф… з кулаками
Новости - Общество
12.10.2017 07:34

6 жовтня у Херсоні підвищили вартість проїзду у маршрутках, тож тепер квиток коштує 5 гривень. І хоча ще напередодні була інформація, що потрібної кількості голосів не набирається, тому питання не розглядатимуть, на ранок виконком таки зібрався. Через напівтаємний режим заходу журналістів на ньому було незвично мало, зате у залі виявилася купа представників перевізних підприємств — це ж треба, яка випадковість! За словами активістів, котрі в останній момент дізналися про наміри виконкому зібратися і прийшли до мерії, новий тариф приймався у цілковитому хаосі.

— Великого зросту хлопці оточили стіл, за яким сиділи члени виконкому. Тому жінки були змушені стати поряд і тримати плакати над головами водіїв. Ці люди почали видирати плакати з рук активісток. Я вважаю, що такі не можуть обслуговувати населення і працювати в будь-якому сервісі, — зазначила активістка Вікторія Карпова.

Згодом у залі виникла штовханина і дійшло до бійки. Від водіїв дісталося активістці Світлані Богдан.

— Пані Світлану, літню жінку, в якої хворе серце, кинулися бити двоє маршрутників — це було при мені. Вони її били ззаду, потім по голові один вдарив. Я кинулася вступатися, підключилися інші водії, один мене за руку шарпав і лаявся. Я йому жорстко відповіла, він мені потім погрожував відірвати голову, — розповіла активістка Римма Бараненко.

З інцидентом з побиттям жінки, на який вказують представники громадськості, роз­биратиметься поліція. Право­охоронців до будівлі міськвиконкому викликали активісти. Сам же маршрутний тариф прийняли протягом 20 хвилин. На засіданні виступив всього один член виконкому, який озвучив зауваження щодо незадовільної роботи маршрутного транспорту в Херсоні. Після цього головуючий, міський голова Володимир Миколаєнко, поставив дане питання на голосування. У залі були присутні 15 членів виконкому, 14 з яких висловилися ‘’за’’ підвищення вартості проїзду, жоден не був проти і лише один утримався… Сам мер з даного питання вирішив не брати слова. Новий тариф виконком прийняв з ви­значенням ‘’тимчасово’’, себто діятиме він до 1 квітня. Як зазначено в рішенні, до цього часу (себто до Дня дурня) перевізники мають виконати низку вимог.

— Йдеться про перевезення дітей шкільного віку за 3 гривні, встановлення у всіх маршрутках GPS-навігаторів, розміщення в салонах інформації з телефоном ‘’гарячої’’ лінії, на яку можна скаржитися про незадовільну роботу перевізників, та з графіками прибуття автобусів на зупинки. Також до 1 квітня керівництво перевізних підприємств має розробити проект електронного розрахунку за проїзд у маршрутках, — розповіла начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марина Віркун.

Контролюватиме хід виконання вимог перевізниками те ж міське управління транспорту. Самі пасажири від ідеї тимчасового тарифу не в захваті, адже немає нічого постійнішого за тимчасове і обіцянки-цяцянки покращити маршрутний сервіс Херсон чув вже не раз.

Марина САВЧЕНКО.