Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Область кардинально децентралізується
Новости - Общество
25.10.2017 08:45

Друга потужна хвиля виборів у ОТГ охопила райони, де нові територіальні громади суттєво вплинуть на адміністративний устрій. Так, у Білозерському на вибори 29 жовтня йдуть Станіславська та Білозерська ОТГ, у Голопристанському — Бехтерська та Чулаківська, у Горностаївському — Костянтинівська, Каховському та Горностаївському — Любимівська ОТГ, Високопільському — Високопільська ОТГ, Іванівському — Іванівська, Олешківському — Ювілейна ОТГ. Таким чином нинішні вибори розмиють межі Каховського та Горностаївського районів, збільшать кількість населених пунктів, що втратять статус райцентрів (Іванівка, Високопілля та Білозерка). До цього втратили цей статус Каланчак та Чаплинка. З’явиться в області й повністю децентралізований район — Горностаївський.
— Виборчий процес у громадах є достатньо конкурентним та не супроводжується порушеннями, які здатні поставити під сумнів належну організацію та проведення голосування, — запевнив під час прес-конференції координатор громадського спостереження ГМ ОПОРА Максим Єлігулашвілі. — Збільшується кількість кандидатів від партій. Серед лідерів по присутності в ОТГ — ВО "Батьківщина", БПП, "Опозиційний блок", Аграрна партія України та УКРОП. Більшість учасників виборчого процесу не проявляє публічної активності в округах. Найчастішими випадками недотримання суб’єктами виборчого процесу законодавства є порушення умов ведення агітації. Застосування адмінресурсу на даному етапі не зафіксовано. Щоправда, при неформальному спілкуванні моніторам ОПОРИ повідомляють про "прискіпливу увагу" держадміністрацій обласного та районного рівнів у Білозерській, Високопільській, Константянівській та Ювілейній ОТГ.
Зі слів Максима Єлігулашвілі, публічна участь у заходах та підтримка кандидатів продовжує залишатися практикою для голови ХОДА Андрія Гордєєва. Він дає інтерв’ю на підтримку та виїжджає на публічні заходи спільно з кандидатами на посади голів та депутатів ОТГ, публікує свої пости підтримки певних кандидатів у мережі Фейсбук, його симпатії цитують у агітаційній пресі.
Ксенія АЛІСОВА.