Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Демократичний «середнячок»
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
30.03.2017 11:13

Регіональна презентація результатів дослідження по Херсонській області «Індекс демократичного розвитку областей України», яку провела ХМГО «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» у прес-клубі «Новий день», засвідчила 17-е за рейтингом місце Херсонщини серед 24 регіонів за показником рівня демократичного розвитку. Щоправда, випереджаючи сусідів — Одеську та Миколаївську області. Лідируючі ж позиції з високим рівнем демократичного розвитку стабільно посідають Івано-Франківська, Хмельницька та Тернопільська області. Згідно з висновками експертів, котрі проводили виміри, Херсонщина перебуває в групі «змішаних/перехідних ре­гіонів з нестабільними демократичними інститутами». Це підкріплено даними експертного опитування, яке доповнювалося та доопрацьовувалося на основі аналізу з національних та регіональних джерел — аналітичних звітів, результатів соцдосліджень, статистичних даних, запитів. Дослідження тривало з листопада 2016 року до січня поточного.

— Позитивні тренди демократичного розвитку нашої області — це певне зростання громадської та політичної активності, покращення ситуації з забезпеченням прав людини, позитивні зрушення в роботі місцевих органів влади в напрямі прозорості та відкритості, — підкреслив керівник Центру досліджень південноукраїн­ського прикордоння Володимир Коробов. — Негативними чинниками такого розвитку в регіоні є проблеми безпеки, зокрема, зростання рівня злочинності (особливо незаконного обігу зброї), конфліктогенність місцевого політикуму, економічні проблеми, труднощі в процесі децентралізації влади, прояви корупції.

Олена АНТОНЕНКО.