Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Яскравий бенефіс Ружени
Новости - Культура
27.04.2017 11:03

1

У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша з великим успіхом пройшов яскравий бенефіс улюблениці публіки Ружени Рубльової. Програма з тих, які вважаються знаковими у житті кожного актора, присвячена ювілею заслуженої артистки України. Кілька тижнів тому пані Ружені виповнилося 50, на які, вона, до речі, аж ніяк не виглядає!

Режисером концерту виступила заслужений діяч культури Ірина Корольова, І, судячи з усього, в бенефісі вона задумала показати глядачу іншу Ружену Рубльову, трохи привідкривши завісу особистого життя актриси. Так, зал познайомився з другою половинкою акторки: на сцену вийшов аранжувальник Олег Коструб, чоловік Ружени, котрий не приховував — щасливий з того, що поряд з ним народна улюблениця. Прибув на свято і молодший син актриси. Стас Рубльов пішов по маминих стопах, обравши акторську професію. У програмі бене­фісу глядачі побачили фрагмент вистави «Пригоди Аладдіна», де син Ружени виконує головну роль. Постановка з успіхом йде в обласному театрі ляльок, де працює Стас.

Крім того, присутні в залі з подивом відкрили для себе, що хрещений актриси — ні хто інший, як сам Олександр Книга. Просто ще багато років тому саме директор театру, дізнавшись, що талановита вокалістка, яка порівняно недавно з’явилася в колективі храму Мельпо­мени, не хрещена, узявся помилку виправити. З тих пір Ружена не знімає хрестика, подарованого хрещеним батьком…

Під час бенефісу актриса примудрилася постати перед глядачем в багатьох образах. То вона жвава морячка, то нотна королева, то примхлива Проня Прокопівна з вистави «За двома зайцями». Все думалося, і як вона тільки встигає переодягатися? До речі, як вдалося вивідати у колективу театру, всі, як один, костюми для актриси, балету та інших учасників концерту створювалися спеціально під бенефіс, який показали всього два рази (сам по собі жанр не касовий, це більше данина актрисі, яка на те заслужила).

З бенефісом і недавнім ювілеєм актрису вітали багато хто. У залі навіть опинилася делегація з рідної для Ружени Рубльової Асканії-Нової. Земляки радо поздоровляли свій «скарб», не приховуючи захоплення, що знають улюбленицю сотень тисяч давно, наприклад, ще з її юності! Тривав бенефіс актриси Рубльової цілих три години, які, завдяки вдалій режисурі і, безперечно, харизмі актриси, промайнули на одному подиху.

Марина САВЧЕНКО.