Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

На кіноманів чекає Одеса
Новости - Культура
14.07.2017 10:35

Близько ста фільмів з усіх кінців світу буде показано на восьмому Міжнародному кінофестивалі, що стартує в Одесі 14 липня. За головний приз змагатимуться 12 фільмів головної конкурсної програми, серед яких 3 стрічки, зняті за участі України: ‘‘Січень — березень’‘ Юрія Речинського, ‘‘Рівень чорного’‘ Валентина Васяновича та ‘‘Іній’‘ відомого литовського режисера Шарунаса Бартаса. Найбільш очікуваними фільмами конкурсу є також нова робота Нани Еквтімішвілі і Сімона Гросса ‘‘Моя щаслива родина’‘ (Грузія — Німеччина — Франція), ‘‘Самозванці’‘ естонця Валло Томла, ‘‘Габріель і гора’‘ бразильця Фелліпе Барбоса.

Мало не всі нові українські фільми будуть представлені в найбільш цікавій секції фестивалю — національній конкурсній програмі. Серед іншого в ній можна буде побачити фільм ‘‘Dixie Land’‘ про дитячий джазовий колектив з Херсона нашого земляка Романа Бондарчука.

Сам Роман візьме участь на Одеському МКФ у журі конкурсу європейських документальних фільмів. А його нова стрічка ‘‘Вулкан’‘ буде представлена в секції проектів ‘‘Work in progress’‘ — фільмів, що перебувають на стадії постпродакшн і чиє завершення заплановане на 2017—2018 роки. Нагадаємо, що зйомки цього фільму проходили торік на Херсонщині, а його прем’єра очікується у вересні п. р.

Однією з найяскравіших подій ОМКФ стане показ авангардистського шедевра Міхаїла Кауфмана ‘‘Небувалий похід’‘ (1931), повернутого в культурний обіг завдяки зусиллям Національного центру Олександра Довженка. Цю кінострічку про рух ‘‘двадцятип’ятитисячників’‘ — робітників, направлених компартією в 1929 році на підйом села — покажуть у живому музичному супроводі колективу Антона Байбакова просто неба. У самій стрічці знімалися робітники одного з найбільших україн­ських радгоспів свого часу ‘‘Гігант’‘, Харків­ського тракторного заводу та моряки Чорноморського флоту Севастополя.

За традицією, саме в Одесі можна буде на великому екрані побачити найгучніші стрічки року, що ставали переможцями головних кінофестивалів світу. Серед них — ‘‘Слід звіра’‘ Агнєшкі Голланд, ‘‘Тіло і душа’‘ Ільдіко Еньєді, ‘‘Слава’‘ Кристини Грозевої і Петера Вилчанова, ‘‘По той бік надії’‘ Акі Каурісмякі. Лише в Одесі покажуть і нову стрічку Сергія Лозниці ‘‘Лагідна’‘, зняту у ко­продукції України, Франції, Німеччини, Литви, Нідерландів і Росії за однойменною повістю Федора Достоєвського. Фільм встиг отримати бурхливу реакцію критиків на цьогорічному Каннському кінофестивалі, які назвали його безкомпромісною і потужною картиною, що фіксує кафкіанську реальність.

Олег БАТУРІН.