Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Суд вирішить долю прокурора-хабарника
Новости - Криминал
11.05.2017 10:00

Позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років загрожує співробітнику Каховської місцевої прокуратури з Нижніх Сірогоз, затриманого під час отримання хабара 1 грудня 2016 року. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він уточнив, що вказаного співробітника вже звільнено, розслідування кримінального провадження проти нього завершено, а обвинувальний акт передано до суду.

«Встановлено, що цей прокурор вимагав від одного з підприємців та його батька неправомірну вигоду в сумі 400 тис. грн. за непритягнення підприємця до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні за самовільне зайняття земельної ділянки, закриття цього провадження та надання можливості безперешкодно зібрати вирощений врожай на земельній ділянці. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України», — підкреслив генпрокурор.

Як повідомляв «Новий день», під час слідства за прокурора-хабарника було внесено заставу. За словами керівника Каховської місцевої прокуратури Дмитра С’єдіна, її розмір становив «до 800 тисяч гривень».

Олег БАТУРІН.