Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Маршрутка влетіла у стовп
Новости - Криминал
01.11.2017 09:22

Їхали на роботу, а опинилися в лікарні. Так ранок вівторка завершився для 8 пасажирів автобуса № 8 у Херсоні — маршрутка врізалася у стовп. Аварія сталася на проспекті Ушакова, у час пік, коли у громадському транспорті максимальна кількість пасажирів. Жінка, яка торгує неподалік, розповіла, що в маршрутці були десятки людей, деякі виходили, витираючи кров, одна дівчина трималася за щелепу… Аби забрати постраждалих після ДТП, на місце прибули одразу 4 "швидкі". Та, судячи з усього, обійшлося без серйозних травм, оскільки госпіталізація нікому з потерпілих не знадобилася. За кермом маршрутки перебував 54-річний водій фірми "Корнет-стиль", за його словами, автобус підрізала невідома іномарка, яка швидко зникла з місця ДТП.
— Все сталося миттєво. Я саме повертав з Кулика на Ушакова, та навіть не встиг і озирнутися, як з’явився чорний позашляховик, який їхав у тому ж напрямку і мене підрізав. Я за кермом з 1990 року і досі не потрапляв у жодну ДТП, — розповів водій маршрутки Павло Григорець.
Обставини ДТП з’ясовує поліція. Водій та очевидці дали свідчення. До ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення за ст. КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами".
Марина САВЧЕНКО.