ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

30.03.2017 11:14

1

Футзал

Несподіванка у Хмельницькому

У перших чвертьфінальних матчах плей-офф чемпіонату України з футзалу серед команд екстраліги у трьох парах зафіксовані прогнозовані результати. Харківський "Локомотив" на виїзді познущався над івано-франківським "Ураганом" — 7:3, "Енергія" зі Львова теж одержала гостьову перемогу 2:0 над "Титан-Зорею" з Покровського, і все ще непереможний столичний "ХІТ" здолав у Рівному місцевий «Кардинал» — 4:3. А от херсонський «Продексим», що, нагадаємо, у регулярному чемпіонаті посів друге місце, певною мірою несподівано поступився «Соколу» у Хмельницькому. Підопічні Ігоря Москвичова після першого тайму програвали 0:2. Однак херсонці Михайло Волянюк та Євген Ланко після перерви відновили рівновагу. Здавалося, буде овертайм, але «Сокіл» забив на останніх секундах основного часу матчу. У підсумку — 3:2 на користь хмельницьких футзалістів, які виходять уперед у чвертьфінальній серії плей-офф, де боротьба згідно з регламентом триватиме до двох перемог одного з суперників. Тепер серія переїжджає до Херсона, де 1 та 2 квітня буде зіграно другий і, за необхідності, третій матчі.

Максим ЛОЗОВИЙ.

Друга ліга

Одеське непорозуміння!

Після феєричного старту горностаївського «Миру» вболівальники команди не без підстав сподівалися в матчі проти одеської «Жемчужини» (до речі, також колективу з провідної трійки) бодай на нічийний результат. Але не так сталося, як гадалося. На жаль, уже в першому таймі, пропустивши 3 «сухих» м’ячі, горностаївці втратили щонайменші шанси на позитивний підсумок поєдинку.

У другій половині гри футболісти з Південної Пальміри довели рахунок до 5:0 на свою користь. У господарів хет-трик оформив новачок, що прийшов з сусідніх «Балкан», Михайло Шестаков (13 хв., 32 хв., 88 хв., з пенальті) по голу забили Василь Курко (43 хв.) та Ста­ніслав-Нурі Малиш (72 хв.).

Звичайно, цифри на табло відверто жахливі для горностаївців. Навіть важко пояснити, що трапилося. Але, гадаю, тренерський штаб на чолі з Віктором Богатирем зробить детальний аналіз гри і в усьому розбереться. Адже не даремно славнозвісний Євген Пилипович Лемешко колись сказав, що краще один раз програти 0:5, ніж 5 разів по 0:1.

Новокаховська «Енергія» у цьому турі приймала іншу одеську команду — «Реал-Фарма». Тут глядачі голів не побачили — 0:0.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Бокс

З Кривого Рогу — чотири нагороди

Дві срібні та дві бронзові медалі — такий здобуток херсонських боксерів у Кривому Розі на всеукраїнському турнірі пам’яті майстра спорту СРСР Анатолія Петрова. Мали шанси виграти змагання Дмитро Щербина (69 кг) та Артур Саргсян (понад 91 кг). Однак, діставшись фінальних поєдинків, вони поступилися своїм суперникам, а відтак, задовольнилися другою сходинкою п’єдесталу пошани. Треті місця посіли Богдан Чорний (81 кг) та Жан Гаспарянц (60 кг), які були слабшими за своїх опонентів у півфінальних боях.

Наш кор.

Генічеський силач

На чемпіонаті Києва з пауерліфтингу та жиму лежачи (версія WPC) генічанин Данило Шматовський посів 3 перших місця (у своїй віковій категорії, у відкритому змаганні й абсолютному заліку) і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Від грудей Данило віджав 195 кг і зараз чекає підтвердження рекорду України.

Після того у Луцьку на чемпіонаті України серед професіоналів, який проводила федерація WPA, наш земляк віджав 197,5 кг, посівши 2 перших місця, а в абсолютному заліку — третє. І так само виконав нор­матив МСМК.

Коли спортсмен прибув до рідного міста, його до свого кабінету запросив мер. Олександр Тулупов подякував Данилові за перемогу і популяризацію міста, а також вручив сувеніри з символікою Генічеська.