13.04.2017 13:31

Sport

Важка атлетика

"Срібло" з чемпіонату Європи

Срібним призером чемпіонату Європи з важкої атлетики у хорватському Спліті став скадовський спортсмен Дмитро Чумак. Міг наш атлет поборотися і за перемогу, але у третьому підході до штанги (у ривку) не зміг підняти над собою 178 кг. Із результатом у 174 кг Дмитро отримав «малу» бронзу. А ось у поштовху Чумаку не було рівних. Він удостоївся «малого» золота з результатом 214 кг.

У підсумку Чумак і Малігов показали однаковий результат за сумою двоборства по 388 кг, але росіянин випередив українця за рахунок меншої власної ваги.

Гандбол

Гра на рівних, але без очок

Херсон приймав матчі першого фінального туру другого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги. У гості до місцевої «Дніпрянки» завітали «Галичанка» зі Львова та ужгородські «Карпати». Підопічні Михайла Милославського у грі з діючими чемпіонками — львів’янками — не стали економити сили перед відповідальною зустріччю з «Карпатами», а дали «Галичанці» серйозний бій. Перший тайм наші дівчата взагалі виграли 13:11. Однак після перерви багаторазові чемпіонки України (а в цьому сезоні ще й бронзові призерки Балтійської гандбольної ліги) поступово почали доводити свою перевагу і врешті-решт перемогли «Дніпрянку» — 26:20.

Щоб мати шанси поборотися за «срібло» у цьому сезоні, наступного ігрового дня херсонкам слід було вигравати у «Карпат». Однак дуже вже багато сил було витрачено у попередній грі. У підсумку — поразка, хоч і за рівної гри — 18:21. В останній ігровий день «Галичанка» подолала «Карпати» — 23:21. По суті, розподіл призових місць вже за­здалегідь відомий. Нині «Галичанка» має 42 очки, на 8 очок менше у «Карпат» (34), ще на 8 менше у «Дніпрянки» (26).

Футбол

Перша перемога «Таврії»

Сімферопольська «Таврія» здобула свою першу домашню перемогу в чемпіонаті України з футболу серед аматорів. Підопічні Сергія Шевченка у Бериславі на стадіоні «Машинобудівник» впоралися з МФК «Первомайськ» — 2:1.

Ще в першому таймі господарям вдалося провести результативну атаку — ударом головою відзначився Дмитро Осіпов. На 70-й хвилині «Таврія» подвоїла свою перевагу — постарався Дмитро Жиганов, технічно перекинувши через воротаря суперників.

Кінцівка зустрічі була схожою на сценарій до гостросюжетного трилера. На 90-й хвилині гості скоротили різницю у рахунку. Тільки-но «Таврія» розвела м’яч із центра поля, то отримала ще один гол у свої ворота. Однак суддя побачив порушення правил первомайського футболіста проти сімферопольського воротаря. Отже, 2:1 — перемога «Таврії».

Підготував Максим ЛОЗОВИЙ.

Второй сезон подряд — лучший

Приз «Лучший молодий футболист года» второй год подряд получил 21-летний воспитанник херсонского футбола, а ныне полузащитник донецкого «Шахтера» и сборной Украины Виктор Коваленко. Награждение состоялось после матча премьер-лиги Украины между «Шахтером» и одесским «Черноморцем».

Следует отметить, что в голосовании приняли участие болельщики, спортивные обозреватели ведущих СМИ и журналисты издания Sport.ua. Именно по инициативе последнего издания и проводится определение лучшего молодого игрока сезона. На этот раз Коваленко уверенно обошел киевского динамовца Цыганкова и игрока ПСВ Зинченко.

Определились полуфиналисты

В прошлую субботу состоялись матчи третьего тура розыгрыша кубка Херсонщины им. А. Ладычука. В трех из них гости одержали уверенные победы: хлебодаровский «Колос» одолел «Скадовск» — 5:1, с таким же счетом чулаковская «Фортуна» победила чернобаевский «Колос», а СК «Каховка» — нижнесерогозский «Тарпан» — 6:0. Встреча между командами АФК «Архангельское» и «Дружба» (Новониколаевка Высокопольского района) не состоялась.

Таким образом, в полуфинал, который состоится 2 мая, вышли хлебодаровский «Колос», СК «Каховка», новониколаевская «Дружба» и симферопольская «Таврия».

А финальная игра состоится, по традиции, в День Победы, 9 мая.

Соб. информ.

Фатальна остання хвилина

Фатальною виявилася четверта хвилина компенсованого часу в матчі 24-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги для футболістів новокаховської «Енергії» проти маріупольського «Іллічівця-2». Гол, забитий господарями на 94-й хвилині, став вирішальним. Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь маріупольців.

Після цього «Енергія» має в активі 28 очок і розділяє 9—11 місця в турнірній таблиці з «Тепловиком» (Івано-Франківськ) та «Іллічівцем-2».

Горностаївський «Мир» посідає 7 місце. У його активі 32 очки.

Наступну гру «Мир» проведе 14 квітня у Хмельницькому проти місцевого «Поділля», а «Енергія» 17 квітня прийматиме миколаївський «Суднобудівник».