27.04.2017 11:04

Sport

Бокс

Вдома — чотири "бронзи"

Лише четверо місцевих спортсменів узяли участь у традиційному міжнародному турнірі з боксу пам’яті майстра спорту Миколи Мангера, що пройшов у Херсонському вищому училищі фізичної культури. Як розповів заслужений тренер України Віктор Колесніков, причини такого представництва наших боксерів на домашніх змаганнях різні. Рівень учасників був надзвичайно сильним і треба було виставляти лише найкращих, але чимало наших провідних боксерів змагалися в цей час на універсіаді в Харкові.

Однак ті, що представляли Херсон на турнірі, не підвели. Усі завоювали бронзові медалі: Максим Абрамович (52 кг), Сергій Алексеєнко (64 кг), Богдан Чорний (75 кг), Андрій Пєтухов (81 кг). Це серйозний результат, оскільки у змаганнях брали участь найсильніші боксери України, а також гості з Азербайджану, Туреччини та Молдови.

Наш кор.

Футбол. Друга ліга

Видовищна бойова нічия

Серйозне випробування чекало минулого уїк-енду на горностаївський «Мир». Адже на матч 26-го туру до ко­манди завітав винниківський «Рух» (Львівської області) — один із лідерів турнірних перегонів і, мабуть, один з найбільш потужних клубів другої ліги як у фінансовому, так і в інфраструктурному плані. І, треба зазначити, горностаївці на очах чисельної армії вболівальників, а серед них були і почесні гості — голова  облдержадміністрації Андрій Гордєєв та голова Новотроїцької райдержадміністрації Наталя  Солтановська — потішили як результатом, так і якістю своєї гри. Адже поєдинок хоч і завершився безголевою нічиєю 0:0, вийшов захоплюючим, видовищним і тримав у напруженні глядачів всі 90 з гаком хвилин.

До речі, дирекція агрофірми «Мир» встановила грошові премії для кращих гравців матчу за амплуа. Їх володарями стали голкіпер Артем Кулінич, захисник Євген Іздеб­ський, хавбек Артем Цурупін (усі представники «Миру») та нападник Євген Бохашвілі («Рух»).

Порадували своїх прихильників і футболісти новокаховської «Енергії». Цього разу вони в гостях обіграли самобутню команду «Балкани» (Зоря Одеської області) з рахунком  4:2.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Чемпіонат України

«Таврія» бере реванш

Сімферопольська «Таврія» здобула другу домашню перемогу на чемпіонаті України з футболу серед любительських команд. У 14-му турі підопічні Сергія Шевченка приймали на стадіоні у Бериславі харківський «Соллі-плюс». Ця команда після 13 турів мала у своєму активі дев’ять перемог і одну нічию при трьох поразках та знаходилася на третьому місці у турнірній таблиці. Додамо, що у першому колі «Таврія» на виїзді поступилася хар­ків’янам з рахунком 0:5. Команди у Бериславі грали на рівних, хоча все ж перший тайм пройшов за переваги гос­тей, які забили, але арбітр зафіксував доволі спірний офсайд і відмінив взяття воріт. Після перерви господарям вдалося провести показову контратаку в кілька пасів, яку результативно завершив Євген Соколан. Буквально через кілька хвилин після подачі з кутового Євген оформив дубль. Це був нокаут для гостей, які тільки в завершальні хвилини матчу пішли серйозно вперед, але «Таврію» виручив голкіпер. Тож 2:0 — перемога сімферопольців, які піднялися на 8-й рядок турнірної таблиці.

Максим ЛОЗОВИЙ.

Чемпіонат області

Такі гостинні господарі

Другу перемогу поспіль записав до свого активу «Крис­тал» у чемпіонаті Херсонщини з футболу. У другому турі він здобув чергові три очки у гостях, перегравши господаря — місцевий «Ентузіаст». Першими рахунок відкрили нововоронцовські футболісти ще у першому таймі. Однак по перерві гості міцно заволоділи ігровою ініціативою і провели у ворота господарів 5 голів. Отже, 5:1 на користь «Кристала». Приємно зазначити, що у звітному турі до шести команд, які стартували у чем­піонаті позаминулої суботи, приєдналися ще 4. А це зна­чить, що турнір став масовішим і коло претендентів на звання чемпіона теж зросло. Безкомпромісну гру демонструє дебютант «Меліоратор» (Кам’янка). На старті він удома зіграв унічию — 3:3 — з минулорічним чем­піоном «Колосом» (Асканія-Нова). Цього року кам’янські футболісти з таким же рахунком зіграли у Чулаківці з місцевою «Фортуною». До того ж, по ходу матчу поступалися з рахунком 0:3… Ще три поєдинки туру завершилися перемогами гостей: СК «Каховка» у Чорнянці взяв гору над місцевим «Титаном» — 3:1, «Колос» (Асканія-Нова) у Каховці над «Дніпром» —1:0, а новомиколаївська «Дружба» у Чорнобаївці над місцевим «Колосом» — 1:0. Таким чином, після двох турів максимум очок має «Кристал», по 4 «Фортуна» і «Колос» (Асканія-Нова), у «Дружби» — 3 очки та гра в запасі.