ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

18.05.2017 08:59

спорт

Легка атлетика

‘’Бронза’’ з ‘’Діамантової ліги’’

Андрій Проценко — бронзовий призер другого етапу легкоатлетичної ‘’Діамантової ліги’’, що проходив у китайському Шанхаї. Стрибун у висоту з Херсона завершив змагання з результатом 2 м 27 см. Це поки що для нього найкращий результат у сезоні. Хоча почалися змагання для нашого легкоатлета не надто вдало — початкова висота у 2 м 20 см була взята лише з другої спроби. Однак потім 2 м 24 см і 2 м 27 см підкорилися йому з першого разу. А ось планку на висоті 2 м 30 см Андрій тричі збив. У підсумку херсонець показав третій результат.

Футзал

‘’Продексим’’ у фіналі!

У Херсоні відбувся вирішальний матч півфінальної серії плей-офф екстраліги між місцевим ‘’Продексимом’’ та харківським ‘’Локомотивом’’. Обидві команди грали обережно, побоюючись помилок у захисті. Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Однак після перерви у першій же атаці Віталій Скорий забиває за ‘’Продексим’’ — 1:0. Цей гол значно пожвавив гру, а особливо він змусив гравців ‘’Локомотива’’ думати, як би швидше відігратися. Однак зробити це харків’янам вдалося лише на 33-й хвилині. Відзначився Ярослав Лебідь. 1:1 — з таким рахунком закінчився основний час. У двох додаткових екстратаймах і вирішилася доля п’ятого півфінального матчу. На початку другої додаткової 5-хвилинки Олексій Фетько покарав ‘’Локомотив’’, забивши переможний гол у його ворота. 2:1 у цьому матчі і 3:2 у серії до 3 перемог. ‘’Продексим’’ уперше у своїй історії виходить до фіналу екстраліги. Перші два матчі з львівською ‘’Енергією’’ херсонці зіграють у себе вдома 20 та 21 травня.

Гандбол

‘’Дніпрянка’’ — бронзовий призер

Матчами останнього туру фінального етапу у Львові завершено черговий гандбольний сезон жіночої суперліги. І хоч ще задовго до його результатів вже були відомі володарі комплектів нагород, команди грали так, ніби інтрига ще зберігалася. Особливо це стосується чемпіонок — львівської ‘’Галичанки’’, яка в наднапруженому протистоянні здолали срібного призера сезону ужгородські ‘’Карпати’’  — 18:16. Щодо володарок бронзових медалей — херсонської ‘’Дніпрянки’’, то підопічні Михайла Милославського своє завдання на цей тур виконали — уберегли своїх ганд­болісток від травм.

Підготував Максим ЛОЗОВИЙ.

Друга ліга

Таки дотиснули ‘’Тепловик’’

Після невтішної серії з шести безвиграшних матчів (якщо не рахувати технічну перемогу над ‘’Кристалом’’) горно­стаївському ‘’Миру’’ конче було потрібно брати 3 очки у домашньому поєдинку 30-го туру чемпіонату України з футболу з івано-франківським ‘’Тепловиком- Прикарпаттям’’. З самого початку поєдинку господарі заволоділи ініціативою. Вже на 15-й хвилині їм вдалася затяжна масована атака, в результаті якої захисники гостей самовіддано, по-хокейному кидаючись під м’яч, зуміли заблокувати удари Романа Фатія, Владислава Савченка і Максима Шмиголя.

Щоправда, іванофранківці в одній із контратак ледь не покарали суперника. На 24-й хвилині Олег Веприк з лівого кута штрафного майданчика чудовим обвідним ударом поцілив у самісіньку ‘’дев’ятку’’, але Артем Кулінич, якому, до речі, в цей день виповнилося 23 роки, у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий.

‘’Мир’’ не забарився з відповіддю. Буквально за 2 оберти секундної стрілки Артем Цурупін зі своєї половини поля точним розрізним пасом виводить на оперативний простір Івана Доценка. Той вишуканим фінтом прокидає Владислава Приймака і мчить до воріт, проте захисник ціною вилучення (фол останньої надії) зупиняє форварда. Штрафний Доценко пробив у ‘’стінку’’.

У другому таймі горностаївці ще більше додали в активності, і їхня перевага стала просто тотальною. 89-а хвилина. Миряни вже відверто штурмують ворота івано­франківців. І таки дотиснули суперника.

Іван Доценко майстерним ударом в дальній кут не залишив жодного шансу голкіперу Вульчину— 1:0. Перемога!

Приємну несподіванку своїм уболівальникам зробили і футболісти новокаховської ‘’Енергії’’. В Одесі вони взяли гору над одним із лідерів чемпіонату — ‘’Жемчужиною’’ — 1:0.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Кубок Перемоги — з рук депутата

У селі Кам’янці Каховського району стало вже традицією проводити футбольний турнір з нагоди Дня Перемоги 9 травня. Не став винятком і рік нинішній. У розіграші кубка взяли участь команди сіл Сергіївки, Цукурів, Кам’янки та Червоного Подолу. Змагання пройшли за підтримки сільгосппідприємств, які знаходяться на території Кам’янської сільської ради, зокрема ДП ДГ ‘’Каховське’’ (директор Володимир Проценко) та ФГ ‘’Зоря Каховщини’’ (керівник Леонід Кириченко). У результаті безкомпромісної спортивної боротьби почесний трофей виборола команда села Кам’янки, яка у фіналі перемогла футболістів Червоного Подолу. Кращим гравцем турніру визнано Ростислава Гноєвого (с. Сергіївка). Кращими бомбардирами стали Ростислав Копанадзе (с. Кам’янка) та Сергій Івченко (с. Червоний Поділ), котрі забили у ворота суперників однакову кількість голів. Кращим воротарем визнано гравця команди с. Цукури Олександра Белецького. Кубок і призи футболісти отримали з рук депутата обласної ради Леоніда Кириченка.