ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новости - Спорт
10.07.2017 06:56

Футзал

У похід за кубком УЄФА

Рекордним за кількістю команд-учасниць стане розіграш кубка УЄФА 2017—2018 років з футзалу. У похід за почесним трофеєм вирушають 56 команд. Жеребкування попереднього і основного етапів змагань відбудеться 6 липня. Уперше за всю історію цього турніру чотири національні асоціації з найвищим рейтингом (Італія, Іспанія, Португалія і Росія) можуть заявити на участь у змаганнях по два клуби. До того ж, жодна з команд не отримає автоматично перепуст­ки в елітний раунд. 24 команди з найвищим рейтингом гратимуть в основному раунді, а решта 32 почнуть боротьбу за трофей у попередньому етапі. Херсонський ‘‘Продексим’‘ — чемпіон України — починає змагання в основному раунді. Свої матчі він зіграє 10—15 жовтня.

Наш кор.

Перші матчі — у гостях

26 команд — представниць нижчих ліг національної першості — візьмуть участь у попередньому етапі розіграшу кубка України з футболу. І серед них — дві команди з Херсонщини. В останній день червня відбулося жеребкування учасниць турніру на цій стадії. І горностаївський ‘‘Мир’‘, і новокаховська ‘‘Енергія’‘ свої перші матчі проведуть на виїзді. ‘‘Мир’‘ гратиме у Нікополі з місцевою однойменною командою, а ‘‘Енергія’‘ — в Одесі з ‘‘Реал Фармою’‘. Зустрічі відбудуться 9 липня.

Вл. інформ.

Вільна боротьба

‘‘Бронза’‘ з чемпіонату Європи

Вихованка Херсонського вищого училища фізичної культури Ілона Прокопевнюк (59 кг) стала володаркою бронзової нагороди чемпіонату Європи з вільної боротьби у Дортмунді (Німеччина). Хоча старт для нашої спортсменки був невдалий. Вона поступилася у першій же сутичці Анастасії Нічіті з Молдови. Але молдованка дійшла до фіналу, і Ілона отримала шанс боротися за бронзову медаль. Цим шансом херсонка і скористалася. Спочатку перемогла представницю Італії, а потім Франції. Міг здобути третє місце ще один наш спортсмен Ерік Арушанян (66 кг), але в сутичці за ‘‘бронзу’‘, виграючи 4:0, програв супернику на туше.

Академічне веслування

Чотири перепустки до Литви

У Києві визначилися переможці чемпіонату України з академічного веслування серед юніорів, що поїдуть 1 серпня на чемпіонат світу в Тракай (Литва). У збірній команді і четверо херсонців. Олександр Нагребельний та Юрій Мартинюк виграли заїзди збірних екіпажів вісімки та четвірки без стернового. Кращий час показала четвірка парна, у складі якої був наш Антон Аістов. А у змаганнях жіночих вісімок першим перетнув фінішну пряму екіпаж з херсонкою Аллою Дмитришиною. Тож наші веслувальники вже готуються до чемпіонату світу.

Шашки

Перемоги херсонських жінок

22 учасники з 7 областей, у тому числі Херсонської, взяли участь у чемпіонаті України з шашок, що проходив у Чорноморську (Одеська область). У турнірі жінок майстер спорту міжнародного класу з Херсона Альона Максимова виборола перше місце у швидкій та блискавичній грі та була другою у класичному виді програми. Ще одна наша шашкістка Ольга Максимова посіла друге місце у турнірі з блискавичної гри та третє — у швидкій грі.

Серед чоловіків кандидат у майстри спорту України Кирило Полєвщиков  посів п’яті місця у класичній та швидкій грі та четверте — у блискавичній.

‘‘Колосіада’‘ у Скадовську

Збірна Херсонщини у Скадовську на всеукраїнській ‘‘Колосіаді’‘ серед сільських, селищних голів, їхніх за­ступників і старост була представлена 15 спортсменами з 6 районів області у трьох видах спорту: волейболі, футзалі та шахах. У програмі змагань — 8 видів спорту, у тому числі з більярду, дартсу, гирьового спорту, настільного тенісу та шашок.

У підсумку наша команда стала призером тільки у волейболі, здобувши бронзові нагороди, випередивши 7 команд. Причому у півфіналі та матчі за третє місце грали фактично уп’ятьох. Олександр Дурман у другому матчі отримав  серйозну травму — розрив меніска, але мужньо брав участь у іграх, хоча ледь рухався майданчиком з лангетом на коліні — заміни у нас не було, а грати уп’ятьох у волейболі правила забороняють.

У футзалі представники Херсонщини посіли сьоме місце з десяти команд, а в шахах — шосте з 15 учасників.