Новости - Спорт
04.08.2017 06:12

Прем’єр-ліга

‘‘Динамо’‘ — ‘‘Карпати’‘ — 5:0!

Відбулися матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу. Київське ‘‘Динамо’‘ вдома просто розгромило львівські ‘‘Карпати’‘ з рахунком 5:0. Кияни не відчували особливого опору від гостей. Вже на 8-й хвилині гри після пасу від Ярмоленка Бульський відправив круглого у кут воріт — 1:0. На 55-й хвилині після прострілу від Кадара Циганков влучно пробив — 2:0. Через три хвилини Мбокані легко забив третій гол, а на 64-й та та 83-й Циганков остаточно вирішив долю поєдинку.

РЕЗУЛЬТАТИ ІНШИХ МАТЧІВ: ‘‘Сталь’‘ — ‘‘Шахтар’‘ — 1:2; ‘‘Ворскла’‘ — ‘‘Зірка’‘ — 2:1; ФК ‘‘Маріуполь’‘ — ‘‘Чорноморець’‘ — 3:0; ФК ‘‘Олександрія’‘ — ‘‘Зоря’‘ — 1:1; ‘‘Олімпік’‘ — ‘‘Верес’‘ — 0:0.

Олена КОНДРАТОВА.

Футбол

‘‘Мир’‘ впевнено переміг в гостях

‘‘Мир’‘ увійшов у сезон з амбітними цілями. Адже не раз і не два президент клубу Іван Доценко відверто заявляв про мету, яку він поставив перед командою. А це не більше і не менше, як вихід в першу лігу. І футболісти із завзяттям почали виконувати це завдання.

Матч в Одесі проти місцевої ‘‘Реал-Фарми’‘ був для мирян дуже важливим у плані психологічної впевненості. І горностаївці чудово витримали цей тест, перемігши 2:0! З перших хвилин матчу гості міцно заволоділи ініціативою, впевнено тримаючи м’яч на половині поля одеситів. Такий перебіг подій призвів до того, що на 34-й хвилині Олексій Красов, вдало обігравшись з Денисом Бондаренком, вийшов на ударну позицію і переграв голкіпера — 0:1!

У другому таймі картина гри мало змінилася. І нарешті після чергового кутового у виконанні Дениса Бондаренка Денис Притиковський влучно пробив головою — 0:2! Далі ‘‘Мир’‘ став грати за рахунком. Звісно, одесити, яким уже нічого було втрачати, активізувалися. Інколи вони чинили серйозний тиск на оборону горностаївців. Але пробити наш захист їм так і не судилося.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

‘‘Таврія’‘ в 1/16 фіналу кубка України

Сімферопольська ‘‘Таврія’‘ стала єдиною командою, що базується на Херсонщині, котра пробилася до стадії 1/16 фіналу розіграшу кубка України з футболу. Підопічні Сергія Шевченка у наднапруженому матчі у Новій Каховці здолали ‘‘Ниву’‘ з Вінниці. І знову зробили це на морально-вольових якостях. На 60-й хвилині позиційна атака ‘‘Ниви’‘ принесла результат. Багатоходівку точним ударом завершив Ігор Маляренко. А 75-та хвилина стала переломною. Вінницькі футболісти отримали право на пробиття 11-метрового удару. До м’яча підійшов капітан Нгаха Колінз. Він забив з ‘‘точки’‘, але партнер по команді зарано побіг на ймовірне добивання, і суддя справедливо наказав перебити пенальті. З другої спроби Коля, як його називають колеги по клубу, запустив м’яча вище воріт. Одразу ж після цього епізоду ‘‘Нива’‘ ще й залишилася в меншості — пряму червону картку за грубу гру отримав Олександр Дугієнко. У меншості суперники перебудувалися під тактику 4—4—1 і грали на збереження рахунку. Але за 5 хвилин до завершення основного часу матчу сімферопольцям вдалося пройти масовану оборону ‘‘Ниви’‘. Влади­слав Жавко поборовся за м’яч, кілька метрів протягнув його і з-під захисника у дальній від голкіпера кут воріт низом влучив точно в ціль — 1:1. У першому екстратаймі на 103-й хвилині після виконання кутового захисник ‘‘Таврії’‘ Данило Масюткін головою забив другий м’яч — 2:1. ‘‘Нива’‘ намагалася відігратися. Була нагода у Андрія Карвацького, який зі штрафного зовсім трохи не докрутив м’яч у ворота, влучивши у стійку. Однак фінальний свисток зафіксував результат 2:1 — вольова перемога сімферопольської ‘‘Таврії’‘, яка виводить її в 1/16 фіналу розіграшу кубка України з футболу.

Всесвітні ігри

Чотири медалі для Херсонщини

Відмінно виступили представники Херсонщини у Польщі на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту. Першу нагороду для своєї області здобула херсонка Марина Максименко. Вона у боротьбі сумо стала третьою. Підтримав свою землячку і Микола Просторов. Вихованець заслуженого тренера України Ігоря Молчанова у стрибках на батуті в синхроні з харків’янином Дмитром Бєдєвкіним завоював срібну медаль. А от ще один херсонець Віталій Дубина у кікбоксингу піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. У фінальному протистоянні у вазі 71 кг він переміг болгарина Богдана Шумарова з рахунком 3:0. Також у представника Каховки Дмитра Семененка ‘‘срібло’‘ у пауерліфтингу.

Стрільба з лука

Черговий успіх Павлової

Новокаховчанка Анастасія Павлова вдало розпочала новий сезон стрільби із лука. Спершу вона виграла етап кубка України у Львові, а потім відправилася до Черкас на чемпіонат України. У цих змаганнях Анастасія була першою на попередньому етапі, однак у фінальній серії стрільби її випередила Лідія Січеннікова із Чернівців. Таким чином вихованка Владислава Павлова посіла тут друге місце. Усього на чемпіонаті України змагалися майже 200 спортсменів.