ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новости - Спорт
17.08.2017 07:24

Пляжний волейбол

Домашня перемога на новому майданчику

Фінал чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років довірили приймати Новій Каховці. Саме на цих змаганнях там відкрили новий майданчик для пляжних видів спорту, на якому грали 60 команд юнаків та дівчат з 15 регіонів України.

Уже в перших протистояннях було зрозуміло, що боротьбу за медалі серед юнаків поведуть новокаховчанин Олександр Бойко у парі з Олексієм Бубликом з Прилук та Данило Курінний (Первомайський) і Владислав Кришталь (Лозова).

Саме ці два дуети і дійшли до фіналу. У першій партії чудово стартували Бойко з Бубликом — 7:0. Завдяки такому гандикапу вони і довели справу до кінця — 21:18. У другій партії вже їх суперники були кращими — 21:13. У вирішальній — пара з Нової Каховки та Прилук все ж домоглася свого — 15:12. Отже, 2:1 за партіями — і Олександр Бойко з Нової Каховки разом із Олексієм Бубликом з Прилук — чемпіони України U-16.

Максим ЛОЗОВИЙ.

Футбол. Друга ліга

Херсонське ‘’классіко’’ на користь ‘’Миру’’

Справжній трилер влаштували минулої середи у Новій Каховці в матчі 5-го туру чемпіонату України серед команд  другої ліги футболісти місцевої ‘’Енергії’’ та горностаїв­ського ‘’Миру’’. Фантастичний за інтригою поєдинок завершився перемогою гостей — 2:3.

Дебютна частина матчу вийшла рівною. Дві найкращі команди Херсонщини немов би придивлялись одна до одної. Лише інколи суперники перевіряли на міцність захисні редути опонента. Марно.

Та все ж ближче до перерви горностаївцям таки вдалося зламати оборону енергетиків. Активний Сергій Цибуль­ський, одержавши м’яч на куті штрафного майданчика, відпасував праворуч, звідти пішла націлена передача в ра­йон штрафної зони, де невисокий Артем Цурупін позиційно всіх переграв і ударом головою відкрив рахунок — 0:1.

За 6 хвилин неподалік від воріт ‘’Енергії’’ був призначений небезпечний штрафний. Пробивав Ярослав Рафаль­ський, а Андрій Сорокін, котрий стояв у стінці, підкорегував політ м’яча — і гості повели 0:2.

Неймовірно, але ще до перерви новокаховчани зрівняли рахунок. Це зробили Роман Бочак та Сергій Молочко.

У другому таймі господарі немов за інерцією продовжили штурм воріт Артема Кулінича. Одного разу лише стійка завадила м’ячу перетнути лінію воріт горностаївців. Проте ‘’Мир’’ встояв. А на 70-й хвилині швидка контратака гостей — і Сергій Цибульський, вискочивши сам на сам з Дмитром Зелінським, перекинув м’яч у ворота — 2:3!

На 82-й хвилині чергова атака господарів, що прагнули будь-що зрівняти рахунок, завершилася порушенням правил з боку Валерія Каретника проти Дмитра Шастала. Арбітр Павло Сальнімков з Херсона впевнено вказав на 11-метрову позначку. Роман Бочак пенальті реалізував, але рефері гол відмінив, призначивши вільний від воріт. Залишимо це право за суддею.

Після цієї перемоги горностаївський ‘’Мир’’, набравши 13 очок, одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату.

Здобула чергові три очки і сімферопольська ‘’Таврія’’, що нині базується у Бериславі. У Запоріжжі вона обіграла місцевий ‘’Металург’’ – 1:0.

j    j    j

Лідер першості горностаївський ‘’Мир’’ у шостому турі приймав сімферопольську ‘’Таврію’’. Попри всі намагання він так і не зміг здолати непоступливого дебютанта — 0:0. Перший тайм матчу пройшов за невеличкої переваги господарів. Проте моментів для взяття воріт практично не було.

Після відпочинку ситуація кардинально змінилася. Миряни значно додали в активності, і вже на 50-й хвилині Артем Цурупін прострілює з правого флангу, Іван Доценко встигає підставити ногу, але голкіпер Роман Гурін реагує на м’яч. Постійно загрожували воротам гостей Артем Цурупін, Сергій Цибульский, Андрій Сорокін, Валерій Коверник.

На 87-й хвилині Олексій Красов з 16 метрів пробивав в дальній від себе кут, але знову чудово зіграв Гурін, якому, до речі, в кінці зустрічі спеціальне журі вручило приз найкращому воротарю матчу. Серед польових гравців такі відзнаки одержали Павло Чмеленко, Андрій Сорокін та Артем Цурупін (всі — ФК ‘’Мир’’).

Новокаховська ‘’Енергія’’ приймала ‘’Миколаїв—2’’. Цікавий і безкомпромісний поєдинок закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів.

Турнірну таблицю очолює ‘’Мир’’ — 14 очок, другою йде ‘’Енергія’’ — 13, третім — ‘’Металіст-1925’’ — 12, четвертим — ‘’Дніпро-1’’, у якого 10 очок і незавершена гра у Миколаєві з ‘’Суднобудівником’’. Як відомо, тоді після першого тайму через зливу за рахунку 0:0 суддя зупинив гру.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Стрільба з лука

Поразка у чвертьфіналі

На заключному етапі кубка світу зі стрільби з лука, що проходив у Берліні (Німеччина), новокаховчанка Анастасія Павлова залишилася без медалей. Як завжди, найреаль­ніший шанс зачепитися за призові місця був у командній стрільбі. Павлова разом із Веронікою Марченко та Соломією Трапезніковою у першому протистоянні перемогла представниць США — 6:0. Однак у чвертьфіналі українкам дісталися законодавці моди у стрільбі з лука — кореянки. Наші дівчата не змогли створити сенсації і пройти далі (0:6).

Щоправда, в одиночному розряді львів’янка Вероніка Марченко у стрільбі за третє місце несподівано перемогла одну із представниць Республіки Корея — 7:3.