ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новости - Спорт
01.09.2017 07:09

Футбол. Друга ліга

Горностаївська сенсація

Справжньою сенсацією завершився матч в Горностаївці, де місцевий ‘’Мир’’ в рамках 8-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги групи Б поступився миколаївському ‘’Суднобудівнику’’ — 1:2.

З перших хвилин зустрічі господарі впевнено захопили ініціативу. Неозброєним оком помітна була перевага мирян в майстерності та класі. Все це знайшло своє підтверд­ження на 10-й хвилині, коли Сергій Цибульський з правого флангу видав чудовий пас в центр штрафного майданчика на Володимира Чернікова, і той більярдним ударом надіслав м’яч в дальній кут воріт корабелів.

У подальшому малюнок гри мало змінився. Миряни атакували, гості всією командою захищалися. Але це не завадило горностаївцям за активної участі Івана Доценка, Сергія Цибульського, Володимира Чернікова, Олександра Бринька провести декілька небезпечних комбінацій.

За перший тайм ‘’Суднобудівник’’ практично не перетинав власну половину поля. Проте на перших секундах другого тайму несподівано мети досяг супердальній постріл Дмитра Севодняєва, і господарям все довелося розпочинати спочатку.

І треба віддати їм належне, вони з ентузіазмом взялися за справу. Здавалось, що ось-ось господарі таки дотиснуть суперника. Проте на 86-й хвилині вони прогавили ривок Владислава Котова лівим флангом, який і виклав м’яч Дмитру Задері. Тому залишилось лише не промахнутися по порожніх воротах.

Прикра перша поразка ‘’Миру’’ в сезоні, яка відкинула команду на 4-е місце у турнірній таблиці. Два кроки назад після цього туру зробила і новокаховська ‘’Енергія’’. На своєму полі вона поступилася ‘’Дніпру-1’’ з рахунком 0:1. Вона — третя. Зазнала поразки у цьому турі і сімферопольська ‘’Таврія’’,яка програла ‘’Дніпру’’ — 0:1 і йде шостою.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Третій турнір за Одесою

Побачити майбутніх Шевченків та Ярмоленків на футбольних стадіонах ‘’Кристал’’ у Херсоні та ‘’Вікторія’’ у Чулаківці при­йшло немало охочих. Нагадаємо, 8 команд у 2 групах визначали сильнішого на третьому всеукраїнському юнацькому турнірі з футболу ‘’Крим — це Україна’’. Серед них і 2 херсонські: КДЮСШ та СДЮСШОР ‘’Кристал’’. На жаль, наші команди на турнірі не порадували. Зайнявши 3 та 4 позиції в груповому етапі, ‘’Кристал’’ та КДЮСШ зіграли відповідно за 5—6 та 7—8 місця у плей-офф раунді. Ці матчі херсонці розгромно програли: КДЮСШ — команді УФК ‘’Олімпік’’ з Харкова — 1:9, а СДЮСШОР ‘’Кристал’’ — ДЮСШ ФЦ ‘’Барса’’ із Сум — 2:12.

‘’Уже третій рік брали участь у цьому турнірі і розглядали його як останній етап підготовки до чемпіонату України, — сказав директор СДЮСШОР ‘’Кристал’’ Анатолій Жосан. — Ми сьогодні переживаємо непростий етап. Зараз базуємося на стадіоні ‘’Спартак’’. Там у нас півполя. Своїми силами вирубуємо дерева, косимо траву, щоб діти приходили не в джунглі, а щоб це було хоч схоже на футбольне поле’’.

‘’Турнір дуже пристойного рівня. Приїхали сильні команди, а наші хлопці якось виходили на гру без бажання. Може, десь перелякалися. Нам треба більше грати на подібних турнірах’’, — зазначив тренер КДЮСШ (Херсон) Віктор Нойок.

До фіналу пройшли ДЮСШ-11 ‘’Чорноморець’’ (Одеса) та ВУФК ‘’Торпедо’’ (Миколаїв). Гра завершилася нічиєю 0:0 в основний час, а в серії пенальті перемогу святкували ‘’моряки’’. Вони і стали володарями головного трофею.

У матчі за третє місце команда ‘’BRW-BIK’’ з Володимира-Волинського обіграла ДЮСШ ‘’Атлет’’ з Києва з рахунком 1:0.

Вільна боротьба

Не вистачило впевненості

У Парижі на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед дорослих дебютувала наша Алла Белінська. Херсонська спортсменка у вазі 69 кг у першій сутичці зустрілася з американкою Тамірою Менсах. Поступаючись 0:3, Алла виконала прийом на 2 бали і скоротила відставання у рахунку до мінімуму. Але це ще більше розізлило американку, яка в підсумку і перемогла Белінську з рахунком 12:2. Оскільки американка програла вже у наступному двобої, то Алла припинила свою участь у змаганнях вже після першого поєдинку.

‘’Дуже важко щось виграти на змаганнях такого рівня з першого разу, — зазначив заслужений тренер України Віктор Лушніков. — Так, ми добре тренуємося, але через фінансові причини досвіду таких міжнародних виступів у нас практично немає. Аллі просто не вистачало впевненості’’.

Підготував Максим ЛОЗОВИЙ.

Чемпіонат області

Гості були сильнішими

Минулої суботи відновився чемпіонат Херсонщини з футболу. У чотирьох стартових матчах другого кола перемогли гості. Хоча не обійшлося й без сюрпризів. Зокрема, кам’ян­ський ‘’Меліоратор’’ несподівано для всіх, у тому числі й для себе, поступився на своєму полі СК ‘’Каховка’’ — 2:4. Долю цього матчу було практично вирішено у першому таймі, який гості виграли з рахунком 0:3. Господарі кинулися відігруватися, але змогли лише двічі вразити ворота каховчан. Натомість ще й пропустили один м’яч. Справжній бій дали вдома футболісти нововоронцовського ‘’Ентузіаста’’ чулаківській ‘’Фортуні’’. Але досвід все ж взяв гору: гості перемогли — 3:4. Лідер чемпіонату ‘’Колос-ОТГ’’ (Асканія-Нова) впевнено здолав у гостях чорнобаївський ‘’Колос’’ — 0:4. Новомиколаївська ‘’Дружба’’, що йде другою у турнірній таблиці, наступного дня записала у свій актив ще 3 очки за перемогу у Каховці над місцевим ‘’Дніпром’’ — 1:4.

Ще один матч між херсонським ‘’’’Кристалом’’ і новотроїцькою ‘’Таврією’’, яка зголосилася виступати у другому колі замість вибулого чорнянського ‘’Титана’’, відбудеться пізніше.