ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Новости - Спорт
29.09.2017 10:51

Гандбол

Поразки, що вселяють надію

У першому турі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги ‘’знекровлена’’ херсонська ‘’Дніпрянка’’ гостювала у Львові. Там підопічним Михайла Милославського протистояла місцева ‘’Галичанка’’. У дебютному матчі херсонки здорово проявили себе у першому таймі, а вже у другому — ‘’підсіли’’, було явно видно втому після довгої дороги. Результат — 20:29 не на нашу користь. Найрезультативнішим гравцем ‘’Дніпрянки’’ у цьому матчі стала зовсім юна Анна Дябло (2001 р. н.). На її рахунку 4 закинуті м’ячі. У другому матчі наші дівчата взагалі ледь не створили диво. За 11 хвилин до завершення матчу ‘’Дніпрянка’’ поступалася лише 1 м’ячем. Однак у кінцівці зустрічі досвідчена ‘’Галичанка’’ все ж дотисла гостей — 14:20. Така серйозна боротьба наших юних дівчат з чемпіоном країни дає надію в те, що, незважаючи на значні кадрові втрати, команда побореться за медалі і цього сезону.

Вільна боротьба

‘’Золото’’ через 15 років

Приємна звістка надійшла з Литви, де на чемпіонаті світу серед військовослужбовців перемогла Алла Белін­ська. Херсонка у вазі 69 кг у фіналі перемогла китаянку Вонг, а також випередила, зокрема, представниць Білорусі та Литви. Зовсім трохи не вистачило ще одній херсонці Ірині Пасічник (75 кг), аби теж здобути ‘’золото’’ змагань. Однак у вирішальній сутичці вона поступилася польській борчині Агнешці Вісчек. До речі, останнього разу представники Херсона вигравали чемпіонат світу серед військовослужбовців 15 років тому. Тоді переміг Євген Духін.

Підготував Максим ЛОЗОВИЙ.

Футбол

‘’Мир’’ — гроза авторитетів

Нульовою нічиєю завершився матч 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги Б між лідером харківським ‘’Металістом 1925’’ та горностаїв­ським ‘’Миром’’.

Після зміни на тренерському містку і кількох вдалих матчів мирян вболівальники і керівництво клубу мало всі підстави розраховувати на позитивний результат у цьому поєдинку. Та все ж розуміли, що зробити це буде дуже непросто. Але очевидно, що Олександр Сапельняк знайшов спільну мову з гравцями, і команда знову, продемонструвавши свої найкращі якості, зуміла здобути важливе очко у логові фаворита.

Перший тайм загалом пройшов у рівній боротьбі. Можливо, візуально десь здавалося, що харків’яни на правах господарів більше володіють територіальною ініціативою. Проте користі з цього вони мали небагато. Горностаївці, майстерно відрізавши кращого бомбардира ліги Сергія Давидова (вже забив 16 голів) від м’яча, практично нічого не дозволили ‘’Металісту 1925’’ створити біля власних воріт. А ті напівмоменти, що мали Владислав Краєв, Сергій Романов, Юрій Буличов стали лише розминкою для нашого голкіпера Артема Кулінича. Миряни відповідали контратаками, які вміло розганяли Володимир Черніков та Андрій Сорокін. Та очевидних шансів, за винятком небезпечного пострілу Сергія Цибульського, теж не мали.

Другий тайм господарі почали дуже активно. Проте організований захист мирян зводив нанівець всі їхні зусилля. Дуже впевнено діяв і воротар Артем Кулінич.

В кінці зустрічі у господарів почали здавати нерви. Уже в компенсований арбітром час був вилучений з поля Олександр Жданов, який брутально атакував Цибульського. Нашого Вінгера з закривавленою головою довелося замінити.

Отже, почесна нічия 0:0, яка залишила ‘’Мир’’  на 5-й схо­динці турнірної таблиці.

Цікаво, що горностаївці майже всі матчі з командами, які займають місця з першого по восьме, виграли. Якби не прикрі осічки з аутсайдерами, бути б мирянам серед лідерів.

А ось новокаховська ‘’Енергія’’ несподівано ‘’спіткнулася’’ на своєму полі і певною мірою зіпсувала святковий настрій своїм уболівальникам. Адже поступилася вона дніпровському ‘’Дніпру’’ з рахунком 1:2 у День міста.

Після цієї поразки ‘’Енергія’’ опустилася з 2-го на 4-е місце, а ‘’Мир’’ залишився на 5-му.

Наступної суботи ‘’Мир’’ прийматиме ‘’Реал Фарму’’, а ‘’Енергія’’ гратиме в гостях з ‘’Нікополем’’.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Чемпіонат області

Фортуна відвернулася від ‘’Фортуни’’

Лише два матчі 14-го туру чемпіонату Херсонщини серед аматорських команд відбулися минулої суботи. В Асканії-Новій лідер місцевий ‘’Колос ОТГ’’ переміг кам’янський ‘’Меліоратор’’ — 3:1, хоча у першому таймі поступався 0:1.

Третьої поразки поспіль (до того ж, другої на своєму полі) зазнала чулаківська ‘’Фортуна’’. Але якщо перед цим вона поступалася ‘’Колосу ОТГ’’ (вдома) та ‘’Дружбі’’ (у гос­тях), які перебувають угорі турнірної таблиці, то тепер вона програла одному з аутсайдерів — каховському ‘’Дніпру’’ — 1:2. Мимоволі подумаєш, що фортуна (удача) відвернулася від чулаківців.

Решта матчів туру перенесені на інші дні у зв’язку з участю херсонських команд у всеукраїнських турнірах.