ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

05.10.2017 07:58

спорт

Друга ліга

Шокуюче фіаско!

Шокуючим для вболівальників ‘’Миру’’ вийшов результат матчу 14-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги, в якому їхні улюбленці несподівано програли на власному полі одеській ‘’Реал Фармі’’ — 2:4.

Такий перебіг подій  мало хто міг передбачити. Адже ‘’Мир’’ зараз перебуває на підйомі. Вже з перших хвилин поєдинку він захопив ініціативу. Господарям гра давалася, вони легко створювали голеві моменти. На 9-й хвилині Сергій Цибульський з лівого флангу стрімко увірвався в штрафний майданчик одеситів і точно навісив на Артема Цурупіна, але м’яч після його удару головою не влучив у практично порожні ворота. На 16-й хвилині Цибуль­ський поблизу штрафної зони гостей ‘’обікрав’’ захисника і вивів Івана Доценка на ударну позицію. Той б’є, воротар відбиває м’яч перед собою,  на добивання першим встигає все той же Цибульський — вище. На 31-й хвилині невгамовний Цибульський знову створює момент. Цього разу на його простріл відгукнувся Олексій Красов, але, пробиваючи з двох метрів, не зміг переграти Івана Богдана. Кутовий. Подача Андрія Сорокіна — і Павло Чмеленко невідпорним ударом головою таки відкриває рахунок — 1:0! ‘’Мир’’ не зупиняється. А в компенсований арбітром час горностаївці подвоюють рахунок. Цибульський та Доценко своїми активними діями в штрафному майданчику ‘’фармацевтів’’ змусили Костянтина Таркановського зрізати м’яч у власні ворота — 2:0!

Що трапилося з ‘’Миром’’ після перерви? Проте на другу половину гри вони вийшли якимись приреченими. Це відразу відчули одесити і, посиливши тиск, швидко відіграли один гол.

Гості не заспокоїлися і за рахунок чіткого контролю м’яча та агресивних дій у нападі раз по раз ставили у скрутне становище наших футболістів. І на 72-й хвилині Захарченко оформив дубль. За 2 хвилини арбітр призначає за гру рукою у ворота горностаївців 11-метровий, який чітко реалізує Олександр Калітов — 2:3.

Від такого ‘’удару’’  миряни, на жаль, не оговталися. І четвертий гол в ворота деморалізованого Артема Кулінича став остаточним підсумком провального другого тайму.

Програли свої матчі у цьому турі і новокаховська ‘’Енергія’’ — ‘’Нікополю’’ в гостях — 0:1, і ‘’Таврія’’ (Сімферополь) — ‘’Дніпру-1’’ —1:2.

6 жовтня ‘’Енергія’’ прийматиме вдома ‘’Реал Фарму’’, ‘’Мир’’ гратиме у Запоріжжі проти місцевого ‘’Металурга’’, а ‘’Таврія’’ у Харкові проти ‘’Металіста-1925’’.

Олександр РОЖОВЕЦЬ.

Чемпіонат області

Лідер зазнає поразки

15-й тур чемпіонату Херсонщини з футболу серед аматорських команд виявився напрочуд щедрим на несподіванки. І найголовніша з них — поразка на своєму полі лідера змагань ‘’Колоса-ОТГ’’ (Асканія-Нова) від новотрої­цької ‘’Таврії’’. Хто б міг подумати, що команда гостей, яка відновилася на футбольній орбіті області лише у другому колі замість вибулого чорнянського ‘’Титана’’, підставить підніжку авторитетному лідеру чемпіонату. Та, як би там не було, але асканійці зазнали другої поразки у чемпіонаті з рахунком 0:2.

Певною мірою до розряду несподіваних можна від­нести і результати матчів у Каховці, де місцевий ‘’Дніпро’’ поступився чорнобаївському ‘’Колосу’’ — 0:2, та у Чулаківці, де місцева ‘’Фортуна’’ зазнала вже п’ятої поспіль поразки — цього разу від херсонського МФК ‘’Кристал’’ — 0:3.

А ось новомиколаївська ‘’Дружба’’ вкотре підтвердила свій клас, перегравши вдома кам’янський ‘’Меліоратор’’ — 3:1.

Здобуті три очки наблизили команду до лідера і залишають нам сподівання на цікаву боротьбу за чемпіонське звання.

Святкував перемогу в цьому турі і нововоронцовський ‘’Ентузіаст’’. Він здолав на своєму полі СК ‘’Каховка’’. Здобуті 3 очки впритул наблизили до ‘’Дніпра’’, що посідає передостаннє місце. У ‘’Ентузіаста’’ гра в запасі, а це значить, що в разі його успіху він полишить останнє місце у турнірній таблиці.

Олексій ЧОРНОВУС.

Важка атлетика

Рік без міжнародних змагань

Федерація важкої атлетики України отримала річну дискваліфікацію. Таке рішення було прийнято виконкомом Міжнародної федерації важкої атлетики, який відбувся в Бухаресті. У рамках антидопінгової реформи, яку проводить організація, було прийнято рішення покарати всі національні федерації, у складі яких 3 або більше спорт­смена піймані на вживанні заборонених препаратів після повторного огляду проб з Олімпійських ігор в Пекіні в 2008-му і в Лондоні в 2012-му. Дискваліфікацію підтримали всі члени виконкому одноголосно. Це означає, що всі українські спортсмени, в тому числі херсонські, не зможуть брати участь у міжнародних змаганнях протягом цього періоду.

Таким чином на чемпіонат світу, який з 28 листопада по 5 грудня пройде в американському місті Анахайм, українські важкоатлети не поїдуть.