Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Транспортування влетить у копійку
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
13.04.2017 13:29

Виділення з нинішнього тарифу на природний газ окремо ціни за його нібито підключення (абонентської плати) обійдеться споживачам недешево, запевнив під час прес-конференції 3 квітня голова Херсонської обласної пар­тійної організації, народний депутат від «ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко. Попри запевнення уряду, що ніякого підняття вартості газу не відбудеться, парламентар переконаний, що це додаткове навантаження таки позначиться на сімейному бюджеті кожної родини. А для отримувачів субсидії абонплата за надану потужність не підпадає субсидіюванню, тобто за неї потрібно буде платити живі гроші. Нагадаємо, що 28 березня Національна ко­місія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонплати «за підключення до системи газопостачання». Плату за це з 1 квітня мали б сплачувати споживачі щомісяця, незалежно від обсягів фактичного споживання, на підставі приєднаної потужності.

Юрій Одарченко сказав, що його політична сила на всіх рівнях вимагає від уряду та НКРЕКП негайно відмінити рішення про впровадження абонентської плати та по­обіцяв ініціювати позачергові сесії місцевих рад на Херсонщині з прийняттям відповідних звернень до центральної влади. Крім того, заявив, що ціна на газ для населення є завищеною, оскільки українці споживають газ вітчизняного видобування, ціна на який невиправдано завищена.

Також йшлося про спекуляції навколо підвищення тарифів на проїзд в громад­ському транспорті м. Херсона. Чергове уже третє судове засідання Одеського апеля­ційного адмінсуду повинно поставити крапку в цій справі. За словами народного депутата, міський голова Володимир Мико­лаєнко не полишав надії відсу­дити повернення тарифу 5 гри­вень на проїзд для херсонців. На «судові витрати» навіть збирали «данину» з перевіз­ників, зазначив Одарченко. Його обурює, що депутати міськради та члени виконкому стали заручниками маніпулятивних дій мера, який в свою чергу перебуває під тиском самих перевізників.

Демократичні сили у міській раді зібрали підписи за скликання позачергової сесії з питанням — скасувати підвищення тарифів та заборонити їх збільшувати до кінця року, прокоментував ситуацію секретар фракції «ВО «Батьківщина» в міськ­раді Дмитро Ільченко. Але тривалий час позачергова сесія не могла зібратися — причиною стало ігнорування її підлеглими міського голови — майже всі депутати-праців­ники комунальних підприєм­ств та виконавчого комітету просто не реєструвалися для участі в засіданні. І коли сесія нарешті відбулася, тарифне питання голова переставив аж на 46 позицію. Одним словом, суцільний саботаж та балаган з очевидними ознаками політичної корупції, підсумував народний депутат.

Олена АНТОНЕНКО.

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ НОМЕР. 5 квітня Одеський адміністративний апеляційний суд залишив чинною ухвалу Херсонського міського суду. На черговій сесії міськради депутати таки скасували рішення виконкому від 10.02.2017  р. про підняття тарифу. Тож херсонці продовжуватимуть їздити у маршрутках по 3 гривні.