Херсонська водяна арка пішла на запчастини…
Не встигли херсонці й порадіти водяним рамкам, встановленим на вулиці для охолодження у пекельну спеку, як одну з них розібрали… Сьогодні вночі освіжаючу арку, встановлену перед недобудованим кінотеатром в самому центрі Херсона, розкурочили. З металевого каркасу зникли розпилювачі. Така дикість шокувала працівників міськводоканалу, які були впевнені, що городяни оцінять їхні старання.
Першу рамку, зараз їх у Херсоні дві, комунальники встановили місяць тому. Ідею для конструкції відшукали в інтернеті, а виготовили каркас на самому водоканалі. Щодня рамка дарувала прохолоду перехожим, аж тут комусь знадобилися звичайнісінькі розпилювачі, без яких конструкція перетворилася на непотріб.
-У зв’язку з цим водоканал змушений рамку демонтувати. Відновлювати її роботу, звісно, ми не будемо тому, що кошти хоч і не великі, але вказана стаття витрат не передбачена у фінансових розходах підприємства. Що ж земляки, екзамен на європейську свідомість ми не здали. Жити нам в печерах ще довго, — написав на своїй сторінці у Фейсбук директор МКП «Херсонський водоканал» Михайло Чемерис.
Цікаво, що злодії вмудрилися розібрати конструкцію, встановлену в самому центрі Херсона. Виходить під покровом ночі на проспекті Ушакова можна творити все що завгодно і ніякий поліційний патруль цього не помітить?
Марина Савченко
Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал