Новокаховчани викликали фурор у Дрогобичі
Делегація з Херсонщини взяла участь у різдвяному фестивалі і обмінялася досвідом з колегами зі Львівщини у сфері культури і туризму.
“Це було неймовірно! Від поїздки залишились надзвичайно яскраві враження!” — не міг стримати емоцій заступник міського голови Нової Каховки Володимир Сироватка.
Такі враження у нього і інших учасників залишив візит до Дрогобича Льівської області. Численна делегація з Нової Каховки у кількості 36 чоловік завітала до свого міста-побратима для участі у ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”, що відбувся на початку лютого. Серед них були представники зразкового ансамблю танцю “Сонечко”, народної вокально-естрадної студії “Джерела” і вокального тріо “Горлиця” Новокаховського палацу культури.
Поїздка новокаховчан до Дрогобича була візитом-відповіддю на приїзд дрогобицького колективу Прикарпатського ансамблю пісні і танцю “Верховина” під час святкування Дня міста у Новій Каховці у вересні минулого року.
Як відмічають представники Дрогобицької міської ради, Нова Каховка стала їх першим містом-партнером на теренах України. Угоду про партнерство та співпрацю між двома містами було підписано в вересні 2018 року.
Крім участі у фестивалі делегація з Нової Каховки побувала на екскурсіях містом, відвідала заклади культури, освіти і спорту Дрогобича, зустрілись з керівництвом міста і навіть виступила з музичним привітанням на сесії Дрогобицької міськради. На ній же новокаховчанам подарували прапор міста, який Володимир Сироватка урочисто передав міському голові Володимиру Коваленку під час сесії Новокаховської міськради 7 лютого.
— Я вдячний всім учасникам нашої делегації, бо дуже важливо налагоджувати такі дружні зв’язки на рівні народу і простих людей. Це допоможе з’єднати Україну в одну кучечку, — прокоментував Володимир Коваленко. І додав, що прапор Дрогобича буде зберігатись у малій залі міськради, поруч з прапорами Грузії і Франції, представники яких теж є побратимами Нової Каховки.
Олег БАТУРІН.
Фото автора і з сайту Дрогобицької міськради.
Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал