Проблему з відділенням судмедекспертизи в Каховці вирішили завдяки «Новому дню»
Договір оренди вже подовжили.
Оперативно вирішити проблему Каховського відділення обласного Бюро судово-медичної експертизи вдалось завдяки публікації в «Новому дні». Його завідувач Костянтин Ухов розповідав у ній про загрозу неподовження договору оренди на приміщення, яке належить Каховській центральній районній лікарні.
— Про цю проблему я дізналась з «Нового дня». І це було дуже вчасно, оскільки Бюро судмедекспертизи чомусь зволікало з поданням клопотання про подовження договору оренди. Але місяць тому повністю змінилась процедура надання в оренду комунального майна чи її подовження. Якби бюро пропустило належні терміни, то користуватися звичним приміщенням у Каховці йому було б значно складніше. І для отримання його в оренду довелося б оформити додаткові документи, — розповіла голова Каховської райради Тетяна Тертична.
За її словами, відділення судмедекспертизи для району дуже важливе, тож допустити його закриття в райраді не могли.
Щороку через це відділення проходить біля 300 трупів. Також тут визначають ступінь тяжкості нанесених тілесних ушкоджень. Якби його довелося б закрити, то за проведенням судово-медичних експертиз місцеві жителі мусили б звертатися до Нової Каховки і навіть Херсона.
Олег БАТУРІН.
Фото автора.
Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал