Євро-2024: Німеччина поступається Іспанії у захоплюючому чвертьфіналі

Вирішальний удар на останній хвилині: Іспанія вириває перемогу 2:1 у додатковий час.

5 Липня 2024
2 хв читання
324 переглядів

У чвертьфінальному матчі Євро-2024 між збірними Німеччини та Іспанії відбувся справжній футбольний трилер, який тримав уболівальників у напрузі до останньої хвилини, інформує “New Day“. Німеччина, яка демонструвала високу гру протягом усього турніру, змушена була зійти з дистанції після драматичної поразки з рахунком 2:1 в додатковий час.

Несподіваний склад від Нагельсманна

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн здивував усіх, включивши у стартовий склад Емре Джана замість очікуваного Роберта Андріха. Це рішення викликало неоднозначні реакції серед футбольних експертів та вболівальників. Нагельсманн пояснив, що Джан має високу швидкість і здатність ефективно підтримувати захист, що було критично важливо проти швидких іспанських атак.

Ранній удар від Іспанії

Іспанія швидко перейшла в атаку і вже на початку другого тайму відкрила рахунок. Ламін Ямал зробив передачу на Дані Ольмо, який впевнено пробив у нижній кут воріт, залишивши Мануеля Нойера без шансів. Це стало холодним душем для німецької збірної, яка до цього моменту контролювала хід гри.

Рішуча відповідь Німеччини

Німеччина не збиралася здаватися без бою. Після серії замін і тактичних коректив, збірна змогла зрівняти рахунок у кінці основного часу. Максиміліан Міттельштедт зробив навіс, а Йозуа Кімміх передав м’яч головою на Флоріана Віртца, який впевнено забив гол. Це дало надію німецьким уболівальникам, що їхня команда зможе вирвати перемогу в додатковий час.

Драма у додатковий час

Мікель Меріно забив вирішальний гол.

Додатковий час став справжньою ареною для нервів і витривалості. Кожна команда шукала можливості для вирішального удару, але іспанцям вдалося скористатися своєю нагодою. На 119-й хвилині Мікель Меріно забив вирішальний гол після чудового навісу від Дані Ольмо, встановивши рахунок 2:1 на користь Іспанії.

Реакція на поразку

Поразка стала важким ударом для німецької збірної та її вболівальників. “Ми боролися до останнього, але, на жаль, це не наш день”, – сказав капітан Німеччини Мануель Нойер після матчу. Юліан Нагельсманн підкреслив, що команда зробила все можливе, але іспанці виявилися сильнішими у вирішальні моменти гри.

Горе і сльози на площі Шлоссплак у Штутгарті після перемоги Іспанії 2:1 у додатковий час.

Незважаючи на розчарування, німецька збірна показала, що має великий потенціал для майбутніх турнірів. Молода команда продемонструвала високий рівень гри і жагу до перемоги. “Це лише початок нашого шляху. Ми зробимо висновки і повернемося сильнішими”, – заявив Юліан Нагельсманн.

Для іспанської збірної перемога стала важливим кроком на шляху до фіналу. Їхня гра була блискучою, і вони знову підтвердили свій статус одного з головних претендентів на титул чемпіонів Європи. Наступний матч обіцяє бути не менш захоплюючим, і вболівальники з нетерпінням чекають на нові футбольні драми.

Євро-2024 продовжує дивувати та захоплювати, залишаючи незабутні спогади для всіх любителів футболу.

Вас також можуть зацікавити новини: скандальний жест на Євро-2024: турецький гравець в центрі скандалу через националістичний жест.