Англія вириває перемогу на останніх хвилинах у Нідерландів: Оллі Воткінс забиває вирішальний гол

Англія зустрінеться з Іспанією у фіналі Євро-2024

11 Липня 2024
2 хв читання
503 переглядів

Англія тріумфально здобула перемогу над Нідерландами з рахунком 2-1, що дало їм можливість потрапити до фіналу Євро-2024, інформує сайт “New Day”. Це була надзвичайно захоплива гра, яка залишила вболівальників у захваті. Оллі Воткінс став героєм матчу, забивши вирішальний гол, що вивів його команду до фіналу, де вони зустрінуться з Іспанією. Англійська збірна показала надзвичайну витримку та майстерність, що дозволило їм здобути цю важливу перемогу.

Посмішка на обличчі Оллі Воткінс говорить сама за себе.

Багато хто думав, що Іван Тоні буде кращим варіантом для цього матчу, але Оллі Воткінс переконав у зворотному. Після фінального свистка команда вибухнула в обіймах і сльозах радості. Деклан Райс плаче від щастя, а Гарет Саутгейт і Гаррі Кейн діляться найтеплішими обіймами. Цей момент став справжньою кульмінацією для всіх гравців і вболівальників.

Деклан Райс обіймається з менеджером збірної Англії Гаретом Саутгейтом.

Цей момент є історичним для Англії, оскільки це їхній перший великий фінал на чужій землі. Голландці лежать розчаровані на полі, їхні серця розбиті. Але для Англії це лише початок нової епохи. Перемога над сильним суперником, таким як Нідерланди, демонструє, що англійська збірна готова до нових викликів і перемог на міжнародній арені.

Оллі Воткінс забив приголомшливий переможний гол на останніх хвилинах для Англії.

На 90-й хвилині матчу Оллі Воткінс отримав передачу від Палмера, перебуваючи спиною до воріт. Він прийняв м’яч, розвернувся і пробив по воротах, вразивши ціль. Це був світовий клас від нападника «Астон Вілли», який забив гол саме в момент, коли на годиннику було 90 хвилин. Цей гол став вирішальним і визначальним для всієї команди. Гра тривала далі, додаючи ще кілька хвилин, але результат залишився незмінним.

Тепер усі погляди звернуті на фінал, де Англія зустрінеться з Іспанією у Берліні.