Українська Прем’єр-ліга: результати усіх матчів 5-го туру чемпіонату з футболу

Матч між «Кривбасом» і «Шахтарем» зупинено через тривалу повітряну тривогу, поєдинок буде дограно пізніше.

2 Вересня 2024
2 хв читання
165 переглядів

У період з 30 серпня по 1 вересня відбулися матчі п’ятого туру чемпіонату України з футболу сезону 2024/25, повідомляє NewDay.

Тур розпочався у п’ятницю, коли «Зоря» здобула переконливу перемогу над «Оболонню» з рахунком 2:0 завдяки голам Мізина (19 хвилина) та Будківського (52 хвилина). Того ж дня «Рух» знищив «Інгулець» з рахунком 5:0, а голи на свій рахунок записали Карабін (14), Квасниця (47), Холод (51, 57) і Краснопір (61).

У суботу «Карпати» зіграли внічию з «Ворсклою» 1:1. Шах (15 хвилина) відкрив рахунок, а Скляр (57 хвилина) зрівняв його. «Олександрія» здобула перемогу над «Колосом» з рахунком 2:1 завдяки голам Ковальця (15 хвилина) та Джевані (73 хвилина), у той час, як Гусол (76 хвилина) відповів за «Колос». У ще одному матчі суботи «Полісся» розгромило «Чорноморець» 4:1, причому голи забили Назаренко (3, пенальті), Пайшао (8), Гуцуляк (35) і Лєднєв (90+6), тоді як єдиний гол «Чорноморця» на рахунку Бутка (45+4 хвилина).

Недільний матч між «Вересом» і «Лівим Берегом» завершився перемогою останніх з рахунком 3:1. Голами відзначилися Степанюк (15 хвилина) за «Верес» та Приходько (66), Галас (81) і Дедух (87, пенальті) за «Лівий Берег».

«Динамо» здобуло мінімальну перемогу над ЛНЗ Черкаси з рахунком 1:0 завдяки голу Ярмоленка (22 хвилина, пенальті).

Центральний матч туру між «Кривбасом» і «Шахтарем» був зупинений на 50-й хвилині з рахунком 1:0 на користь «Шахтаря» через тривалу повітряну тривогу в Дніпропетровщині. Цей поєдинок буде дограний в один з резервних днів УПЛ.

Турнірний рейтинг УПЛ після 5-го туру.
Турнірний рейтинг УПЛ після 5-го туру. Фото: flashscore.ua

Наступні матчі шостого туру УПЛ відбудуться після міжнародної паузи, під час якої збірна України проведе поєдинки в Лізі націй-2024/25 з Албанією (7 вересня) й Чехією (10 вересня).

Нещодавно ми назвали результати усіх матчів 4-го туру чемпіонату з футболу УПЛ.