У Службі автомобільних доріг Херсонщини аудитори виявили порушення
Результати інспектування передані правоохоронцям.
Аудитори Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення у сфері дорожнього будівництва та фінансової дисципліни на загальну суму понад 10 млн грн. Такими стали результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Херсонській області. Про це повідомила пресслужба обласного управління Держаудитслужби.
“Фахівці виявили завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту автодороги загального користування державного значення Мар’янське ‒ Берислав на суму 700 тис. грн. Крім того, аудитори виявили факти руйнування та деформації дорожнього покриття загальною довжиною 2700 м, що перебуває на гарантії за договірними умовами, на суму 9 млн грн. А також факт завищення підрядниками вартості виконаних робіт з поточного ремонту траси Одеса ‒ Мелітополь ‒ Новоазовськ на загальну суму понад 80 тис. грн. Підрядники недоліків не усунули”, — йдеться в повідомленні відомства.
Аудитори також встановили, що збитки, визнані судовими органами щодо ДТП на загальну суму 480 тис. грн Служба автодоріг сплатила за рахунок коштів, передбачених на її утримання.
“Отже, вона не забезпечила їх регресного відшкодування з контрагента, державного підприємства «Херсонській облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» відповідно до умов укладеного договору та вимог Цивільного кодексу. Керівнику Служби надіслано вимоги для усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності. Результати інспектування передані правоохоронному органу”, — вказано в повідомленні пресслужби обласного управління Держаудитслужби.
Олег БАТУРІН.
Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал