Вартість землі? Будь ласка!
Протягом січня на Херсонщині видано майже 9,4 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.
— У січні нинішнього року за заявами фізичних та юридичних осіб наші фахівці сформували та видали 9399 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, — повідомила «НД» Наталія Гаврилюк, завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.
Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, розташованих на території Каховського району та м. Нова Каховка (2757), а також Новотроїцького району (1293).
— Дану послугу громадяни все частіше замовляють онлайн, — додала Наталія Гаврилюк. — За такими заявами були сформовані 7716 витягів, тоді як за заявами, поданими через центри надання адміністративних послуг, лише 1683.
Нагадаємо, що нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки тощо.
Анатолій НІКОЛАЄВ.
Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал