Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Субсидій чекають місяцями
Новости - Экономика
05.05.2016 13:07

На неможливість додзвонитися до управління соцзахисту Бериславської райдержадміністрації нарікає депутат Херсонської облради, головний лікар Бериславської центральної районної лікарні Север’ян Кардава. "Люди постійно скаржаться на це. Спробував навіть я додзвонитися. Не вийшло: ніхто там не бере слухавку", — говорить він.

Управління соцзахисту нині не здатне не лише відповісти на телефонний дзвінок. «Ми не можемо навіть забезпечити своєчасного нарахування всіх видів допомоги, — констатує начальник управління Інна Іванова. — Пов’язано це з нестачею кадрів, адже кількість звернень до нас останнім часом зросла в рази. Тільки за субсидіями з початку року ми отримали 2 тисячі нових звернень, а ще маємо 6,5 тисячі від минулого року. Крім цього, ми повинні перераховувати грошові допомоги самотнім батькам і інші виплати».

За словами Інни Іванової, управління соцзахисту не врятує навіть прийняття на роботу однієї людини — на тимчасове місце, замість спеціаліста, котрий перебуває в декретній відпустці. «Нам потрібно ввести хоча б 3 нові штатні одиниці. Приміром, чому до нас важко додзвонитися? Бо на телефоні в управлінні сидить людина, котра одночасно приймає відвідувачів і паралельно має величезний потік роботи. Розірватися вона не може фізично», — пояснює вона.

Про різке збільшення навантаження на управління соцзахисту говорять і в райдержадміністрації, і райраді. «На сьогодні десь 99% жителів району звернулися до цього управління по оформлення субсидій. Зафіксували ми й зростання кількості звернень від громадян до РДА у 1 кварталі п. р. І найчастіше люди порушують питання саме соцзахисту, нарахування та виплати субсидій. Звертаються й самотні матері, які несвоєчасно отримують належну їм допомогу», — додає ке­рівник апарату РДА Тетяна Юшко.

На думку заступниці голови райради Ірини Джеманової, РДА варто було б переглянути штатні розписи. Адже в деяких відділах роботи поменшало, а в таких, як управління соцзахисту, — навпаки. «Ми дочекаємося, що звідти звільняться й інші співробітники, які отримують копійки за свою працю. І більше нікому буде займатися нарахуванням субсидій в районі», — зауважила вона.

Проблема ця, за твердженням чиновників РДА, справді нагальна. «Не для преси» вони розповідають про наявність вільних вакансій в деяких управліннях і відділах. «Їх не заповнюють з метою економії коштів. Щось зекономлять на цьому — отримають для себе премію», — пояснюють вони.

Олег БАТУРІН.