Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

На війні знову гинуть наші хлопці
Новости - Общество
19.06.2017 12:21

 12

Російські окупанти продовжують вбивати захисників України на українській же землі. 10 червня під час виконання бойового завдання на території Донецької області загинув наш земляк — 35-річний військовослужбовець 74-го розвідувального батальйону, молодший сержант Сергій Горо з села Зелений Под Горностаївського району. У нього залишилися батьки, дружина і двоє доньок.

Сергій народився у Молдові, закінчив Ольгинську школу Горностаївського ра­йону, а після військової агресії Російської Федерації проти України в липні 2015 року був призваний за частковою мобілізацією. Брав участь в антитерористичній операції на території Луганської і Донецької областей, а з червня 2017-го перейшов на контрактну військову службу. Торік Сергія Горо відзначили почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних сил України ‘‘За взірцевість у військовій службі’‘ ІІ ступеня.

— Це вже четвертий військовий з нашого району, який загинув на цій війні, — говорить заступник голови Горностаївської райдержадміністрації Тетяна Ющенко. — Поховають Сергія Горо в Зеленому Поді 13 червня. Сподіваюся, попрощатися з нашим захисником прийдуть багато людей.

Також 10 червня від розриву міни, яка потрапила в бліндаж під час артобстрі­лу російськими загарбниками на Донбасі, загинув військовослужбовець з Ново­кам'янки Каховського району Юрій Сорока, 1974 р. н. Дата його поховання станом на 13 червня ще була невідома. ‘‘Скоріш за все, його поховають у Чернігівській області. Принаймні, таке побажання висловили рідні Юрія. Там же поховані і його батьки’‘, — розповів голова Каховської РДА Валерій Салтиков.

Нагадаємо, що з початку 2017 року від рук російських окупантів загинули вже понад 100 українських військовослужбовців, понад 440 отримали поранення. Загалом же на території Криму і Донбасу від початку російської агресії у лютому 2014 року загинули майже 3700 українських військовослужбовців та не менше 1770 мирних жителів.

Олег БАТУРІН.