На війні знову гинуть наші хлопці | Печать |
Новости - Общество
19.06.2017 12:21

 12

Російські окупанти продовжують вбивати захисників України на українській же землі. 10 червня під час виконання бойового завдання на території Донецької області загинув наш земляк — 35-річний військовослужбовець 74-го розвідувального батальйону, молодший сержант Сергій Горо з села Зелений Под Горностаївського району. У нього залишилися батьки, дружина і двоє доньок.

Сергій народився у Молдові, закінчив Ольгинську школу Горностаївського ра­йону, а після військової агресії Російської Федерації проти України в липні 2015 року був призваний за частковою мобілізацією. Брав участь в антитерористичній операції на території Луганської і Донецької областей, а з червня 2017-го перейшов на контрактну військову службу. Торік Сергія Горо відзначили почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних сил України ‘‘За взірцевість у військовій службі’‘ ІІ ступеня.

— Це вже четвертий військовий з нашого району, який загинув на цій війні, — говорить заступник голови Горностаївської райдержадміністрації Тетяна Ющенко. — Поховають Сергія Горо в Зеленому Поді 13 червня. Сподіваюся, попрощатися з нашим захисником прийдуть багато людей.

Також 10 червня від розриву міни, яка потрапила в бліндаж під час артобстрі­лу російськими загарбниками на Донбасі, загинув військовослужбовець з Ново­кам'янки Каховського району Юрій Сорока, 1974 р. н. Дата його поховання станом на 13 червня ще була невідома. ‘‘Скоріш за все, його поховають у Чернігівській області. Принаймні, таке побажання висловили рідні Юрія. Там же поховані і його батьки’‘, — розповів голова Каховської РДА Валерій Салтиков.

Нагадаємо, що з початку 2017 року від рук російських окупантів загинули вже понад 100 українських військовослужбовців, понад 440 отримали поранення. Загалом же на території Криму і Донбасу від початку російської агресії у лютому 2014 року загинули майже 3700 українських військовослужбовців та не менше 1770 мирних жителів.

Олег БАТУРІН.