Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Пляжний відпочинок
Новости - Общество
30.06.2017 06:35

Надворі — літо. З кожним днем сонце все більше й більше припікає, тож чи не єдиним порятунком від спеки є міські пляжі. Херсонці їдуть до річки, аби відпочити на природі та освіжитися в прохолодній воді.

 

Купальний сезон щорічно відкривається 1 червня. Цього року готові функціонувати кілька пляжів, одними з яких є пляж 2-й затон (усім ві­домий гідропарк) та пляж «Молодіжний». На вказаних об’єктах була проведена підготовка до купального сезону, оформлені необхідні документи та паспорт пляжу, що гарантує безпечний відпочинок населення.

Після того, як КП «Гарантія» почало організацію благо­устрою гідропарку, зона для відпочинку стала дійсно кращою. Перше, що привертає увагу, — це велика кількість лавок та урн для сміття вздовж дороги до води. Також у зоні відпочинку встановили душові кабіни, де бажаючі можуть обмитися від річкової води, додатково розмістили кілька біотуалетів та мангал. Тим, хто зголоднів, можна знайти безліч різноманітної їжі на будь-який смак — від морозива до повноцінного обіду. Ціни, звичайно, відрізняються від цін в супермаркетах міста. Наприклад, звичайне морозиво тут коштуватиме 12 гривень, тоді як в магазині міста — 9 грн.

На жаль, на іншому боці пляжу не все так добре, як очікувалося — майже на кожному кроці сміття. Але це провина самих відпочивальників.

— Звичайно, хотілося б, щоб люди дотримувалися чистоти, прибирали за собою сміття. Іноді стає дуже сумно, адже вони подають поганий приклад підростаючому поколінню, — зазначила заступник директора КП «Гарантія» Анастасія Шишко.

Обов’язковою складовою хорошого відпочинку є його безпека. За цим стежать рятувальники та поліція — пішохідна й патрульна. А ось медичний пункт чомусь був зачинений. Тож якщо комусь із відпочиваючих знадобиться медична допомога, в медпункті можна її не шукати. Анастасія Шишко розповіла, що для екстрених ситуацій зоні відпочинку надали карету швидкої допомоги.

Пляж 2-й затон (гідропарк) має вдале місцезнаходження, тож дістатися до нього можна швидко і зручно.

 А от пляж «Молодіжний» віддалений від основних мікрорайонів міста. Це один з небагатьох його мінусів. Він також платний, але ціна за послуги усього 2 гривні. За що ж платять херсонці? На території пляжу майже ідеальна чистота, є дитячі, футбольний і волейбольний майданчики, багато квітів та молодих дерев. За окрему плату можна взяти шезлонг, катамаран (60 грн. за годину) або орендувати бесідку (від 200 грн.) на компанію. Також там знаходиться платний басейн (100 грн.), батут для дітей (5 грн. за 5 хвилин) та банний комплекс.

Медичний пункт пляжу працює з 8.00 до 18.00, а сам пляж — з 7.00 до 23.00. Адміністратор пляжу Олена Семінченко розповіла, що цього року вже були звернення в медпункт, але з несерйозними травмами.

Люди, котрі відпочивають на пляжі, задоволені тим, що в зоні відпочинку чисто й спокійно.

— Мені тут подобається саме через атмосферу затишку та комфорту. Більшого мені й не потрібно, — говорить відвідувачка пляжу Ганна По­ліщук.

Отже, можна зробити висновок, що цього року херсонці пляжним відпочинком будуть задоволені. Роботи тут було зроблено чимало. Тепер можна спокійно відпочивати та насолоджуватися красою рідних краєвидів. Потрібно лише па­м’ятати: херсонські пляжі можуть бути чистими й гарними лише тоді, коли ми самі цього прагнемо.

Олена БОСАЧЕНКО.