Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Проїзд в автобусах буде дорожчати
Новости - Общество
07.09.2017 05:54

Перевізники Нової Каховки пропонують майже вдвічі підняти ціни на проїзд в приміських автобусах.

 

Масове обурення на призначені на незручне для багатьох 1 вересня громадські слухання з приводу підняття тарифів на проїзд у місцевих перевізників у Новій Каховці змусило міськраду перенести обговорення. ‘’Справді не була проведена необхідна робота: населення не поінформували щодо причин цього рішення, не оприлюднили відповідні розрахунки. Тож міський голова визнав підготовку до проведення слухань незадовільною. Всі, хто до цього причетний, отримають відповідні дисциплінарні стягнення. В першу чергу, відповідальний за дане питання заступник міського голови Сергій Давидюк’’, — за­значив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

За його словами, ініціаторами проведення слухань стали комунальне підприємство ‘’Автоцентр’’ і підприємець Віталій Перетятько, які здійснюють автобусні перевезення на території міської ради. ‘’Востаннє тарифи переглядалися 5 березня 2015 року і були встановлені на рівні нижче собівартості. З того часу значно зросли ціни на газ, дизпаливо, запчастини, витрати на технічне обслуговування, зарплати. Через це у перевізників склалася напружена ситуація, що може призвести до їх зупинки’’, — додала начальник відділу галузей економіки Новокаховської міськради Тетяна Мандебура.

Вона зазначила, що ціни пропонується підняти майже вдвічі: з нинішніх 40 коп. за пасажирокілометр на приміських маршрутах до 75 копійок. У разі цього квиток на проїзд до Райського з Нової Каховки коштуватиме 6 грн., до Тополівки і Дніпрян — 9,50 грн. (зараз — 5—6 грн.), до Корсунки, Нових Лагерів — 13 грн., дач у Корсунці, Піщаного — 17 грн., Маслівки і Обривки — 21 грн. ‘’Інші перевізники в нашому регіоні давно підняли ціни. Напри­клад, значно вище вони в Каховському і Бериславському районах’’, — підсумувала вона.

Проведення громадських слухань з даного питання в Новій Каховці запропоновано відкласти на місяць. Водночас, як наголошують чиновники, остаточне рішення ухвалюватиме виконавчий комітет міськради. Крім того, ціни на проїзд у межах Нової Каховки, а також до Таврійська і Плодового переглядати зараз узагалі не будуть.

Олег БАТУРІН.