Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Обійшлося без сюрпризів
Новости - Общество
01.11.2017 09:28

Один із основних ініціаторів створення об’єднананої теріторіальної громади програв на виборах у Любимівській ОТГ.

— З кожними виборами активність виборців стрімко падає. Невисокою є вона і зараз, — констатує голова дільничної виборчої комісії з місцевих виборів у смт. Любимівці Каховського району Анатолій Стрюков. На його думку, люди припинили вірити в реальні зміни в країні, тож не надто вірять й у те, що від їхнього вибору щось залежить. "Навіть якщо це вибори місцеві, — говорить він. — Дивіться самі: зараз на годиннику 16.00, а проголосували тільки 38% на нашій дільниці. І основна маса виборців, які хотіли прийти, вже зробили це".
За словами голови Любимівської селищної виборчої комісії Світлани Матюхіної, вибори на всіх 7 дільницях на території Любимівської селищної, Василівської і Каїрської сільрад пройшли спокійно. Ніяких порушень зафіксовано не було. Спостерігачі громадської мережі ОПОРА зафіксували лише невеличкий інцидент вранці у Каїрах. За оприлюдненою ними інформацією, до представників виборчої комісії завітали голови Горностаївської райради Сергій Карпеченко та РДА Олександр Єрохін і почали розпитувати про хід виборів. На думку представників ОПОРИ, тим самим чиновники порушили ч. 9 ст. 27 Закону України "Про місцеві вибори".
Керівництво Горностаївської райради від самого початку було проти об’єднання Каїр із Любимівкою Каховського району. Це неодноразово приводило до "обміну люб’язностями" між ними, районним депутатським корпусом і сільським головою, членом "Батьківщини" Анатолієм Тарасенком. Серед усіх кандидатів на посаду селищного голови в новій ОТГ останній був єдиним, хто став одним із головних ініціаторів утворення громади. Проте перемога — цілком передбачувана — дісталася діючому любимівському селищному голові Сергію Коновалову.
— За Коновалова проголосували 2243 виборці (56,7%). Тарасенко отримав 959 голосів (24%), — повідомила секретар селищної ради Марина Димченко.
За її словами, вибір людей не був несподіваним. Вона пояснює це використанням чорного піару, адмінресурсу і небажанням найбільшого населеного пункту в ОТГ, Любимівки, голосувати за "чужого" Тарасенка. "Цікавим у результатах цих виборів є те, що зрештою тут переміг кандидат, який довгий час не хотів створення об’єднаної громади, — говорить Марина Димченко. — Пам’ятаю, як рік тому на сесії селищної ради розглядалося питання про звернення до суду на ЦВК щодо його зволікання з призначенням у нас виборів. Тоді селищний голова виступав проти, обіцяв навіть накласти вето на рішення ради, проте під тиском депутатського корпусу відмовився від таких дій. Що ж, тепер маємо те, що маємо. Але особисто я підтримую вибір своєї громади".
Олег БАТУРІН.