Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

Міському голові погрожують?
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
16.03.2017 11:04

— Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко перевищив свої повноваження, підписавши незаконне розпорядження про затвердження підвищених до 5 грн. тарифів на проїзд у міському громадському транспорті, зробивши це без відповідного рішення міськвиконкому, — підкреслив 9 березня під час прес-конференції депутат Верховної Ради України, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко. — Ми звернулися до суду, і той своїм рішенням визнав протизаконним це розпорядження. Тарифи знов повернулися до попередніх розмірів.

Зі слів народного депутата, 31 січня під тиском громад­ськості вдалося переконати членів виконкому не підтримувати проект рішення про підвищення зазначених тарифів. Однак незадоволений цим міський голова 10 лютого підписав так зване рішення виконавчого ко­мітету № 42, яким запроваджує нові тарифи, заявивши про нібито його погодження з більшістю членів виконкому. Як регуляторний акт таке рішення мало б пройти низку обов’язкових процедур. Крім того, виникають серйозні сумніви щодо обгрунтованості розмірів нових тарифів, підкреслює Одарченко, адже перевізники наполягають, що собівартість перевезень пасажирів сягає аж до 10 грн.

За фактом фальсифікації міським головою рішення виконкому Юрій Одарченко 21 лютого подав звернення до Херсонської місцевої прокуратури щодо незаконного при­йняття рішення про підвищення тарифів на проїзд у міському маршрутному транспорті, на що прокуратурою надані у зверненні відомості внесено до Єдиного реєстру досудових роз­слідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення», ч. 1 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» КК України, а матеріали справи направлені до слідчого відділу на організацію досудового розслідування.

Попри це, Володимир Миколаєнко продовжує відстоювати завищені тарифи і подав апеляцію на ухвалу Херсон­ського міського суду про зупинення підвищення тарифу до Одеського апеляційного адмінсуду, підкреслює Юрій Одарченко. За його словами, мер та перевізники намагаються чинити тиск на суд. «Можу припустити, що перевізники погрожують Миколаєнку, тоді йому потрібно звертатися до правоохоронних органів, — говорить нардеп. — Це ганебно, що купка монополістів взяла в «заручники» міськвиконком. З іншого боку, справа вже торкається не лише комерційних інтересів маршрутників, а й може коштувати міському голові особистої свободи. Адже «Батьківщина» буде наполягати на пришвидшенні розслідування і передачі справи до суду».

Олена АНТОНЕНКО.