Состав редакции

/images/redaktors/gupinaav.jpeg

Жупина Анатолий Владимирович

Главный редактор.

e-mail:   newday@ukr.net

Тел.: (0552) 45-43-60, 33-44-00, 45-43-59.

images/redaktors/gupinalm.jpeg

Жупина Людмила Михайловна

Первый заместитель

главного редактора.

Тел. (0552) 45-49-24.

 

/images/redaktors/yaitskiyam.jpg

Яицкий Анатолий Николаевич

Заместитель главного

редактора.

Тел. (0552) 45-46-21.

Весь состав редакции...
ПРЕСС-КЛУБ "НОВЫЙ ДЕНЬ"                                                 ГОСТИ ПРЕСС-КЛУБА

Если вопросы, которые вас волнуют, стоят того, чтобы сформировать общественное мнение или получить широкий резонанс, обращайтесь в независимый  пресс-клуб «Новый день», который объединяет несколько десятков средств массовой информации не только Херсонщины, а и представителей общенациональных СМИ в нашем регионе…

«Відштовхнутися від дна»
Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях - Пресс-клуб "Новый День" Отчеты о конференциях
30.03.2017 11:13

— Раніше здійснений обстріл мого будинку та днями спалений автомобіль мене не злякають, бо потрібно нарешті будити людей, аби відштовхнутися від дна, на яке потрапляємо завдяки бездарній та безкарній владі, — підкреслив під час прес-конференції херсон­ський громадський діяч Роман Цвях. — Щодо причетних до підпалу автомобіля, на який я заробив власною працею, а не як дехто, цуплячи з кишені херсонців, то мотив був у всіх, кого «зачепила» моя діяльність і хто останнім часом потрапляв у викривальне поле зору моєї громадської діяльності. Для них я, як кістка в горлі. Але заявляю абсолютно відповідально, що не збираюся зупинятися й надалі не даватиму цим спритникам «пиляти бюджет» і зухвало грабувати громаду. З однодумцями роблю це не заради себе, своїх особистих забаганок, а щоб розкрити очі людям. І, якщо порахувати, приміром, скільки городян постраждали під час ожеледиці через непосипані дороги та тротуари, то горезвісне «пальто мера», яке викликало такий суспільний резонанс і яке, до речі, ніхто не рвав, а він сам послизнувся на кризі, — напевно коштує того, щоб нарешті звернути увагу на людей. Адже вже за ніч після інциденту місто було ретельно посипане піском. Зрештою, городяни найняли голову на роботу дбати про них, про місто — нерозчищене від снігу взимку і потопаюче в смітниках у решту пір року.

Зі слів Цвяха, підступне зведення рахунків, підпали житла та автівок — це бандитське ганебне повернення в 1990-ті замість адекватного реагування на критику: «Казнокрадам я все одно не дам спокою, бо я нікуди не збираюся тікати зі своєї землі. Але й жити в таких умовах і мовчати мені соромно перед моїми дітьми…». Серед присутніх були жителі передмістя Херсона — Антонівки, котрі нарікали на неправомірні, на їхню думку, дії тамтешньої влади, з якою у Романа Цвяха теж «не склалося» через низку громадських акцій, пов’язаних з незаконним знесенням об’єктів, порушеннями в розподілі земельних ділянок тощо.

Ксенія АЛІСОВА.